Salon Beaty Kozidrak
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Beata Kozidrak pokazała wnętrza swojego domu!

Największe wrażenie robi salon!

Aleksandra Frankowska 15 marca 2021 19:27
Salon Beaty Kozidrak
Fot. Instagram

Królowa polskiej muzyki pop, Beata Kozidrak rzadko pokazuje wnętrza swojego domu w social mediach. Tym razem zrobiła jednak wyjątek – jej salon urządzony z niesamowitą elegancją i smakiem robi furorę na Instagramie. Zaglądamy też do innych części jej domu. Jak mieszka Beata Kozidrak?

Beata Kozidrak pisze książkę

Czas pandemii był dla Beaty Kozidrak wyjątkowo twórczy. Spędziła go w swoim pięknym domu, gdzie poświęciła się pisaniu książki. Będzie to niesamowita opowieść o dobrych i złych chwilach w jej życiu, również o relacji z mężem. Można powiedzieć, że Kozidrak tworzy własną autobiografię. Wnętrza, w których poszukuje weny i inspiracji są naprawdę przepiękne.

Jak mieszka Beata Kozidrak? Jej salon robi wrażenie

Na jednym z najnowszych zdjęć na Instagramie Beata Kozidrak pokazała swój salon. Zaaranżowała go z niezwykłym smakiem. Po rozstaniu z mężem Kozidrak przeprowadziła się do 320-metrowej willi, gdzie postawiła na przepiękne wnętrza. Dominują w nich luksusowe dodatki i złote akcenty, których nie brakuje również w salonie.

Zobacz też: Czy Beata Kozidrak zdecyduje się na rozbieraną sesję zdjęciową?

Wokalistka postawiła na styl retro – pomieszczenie jest bardzo jasne i przestronne. Widać złotą lampę i drugą z abażurem w nieco starodawnym klimacie. Uwagę zwraca również obrus zrobiony na szydełku oraz przepiękna, wygodna sofa z kolorowymi poduszkami.

Zobacz też: Beata Kozidrak w stylizacji za prawie… 300 tysięcy złotych!

Ogród Beaty Kozidrak to prawdziwy raj

Wokół willi ogromny teren zajmuje ogród, w którym wokalistka nagrała swój słynny Hot 16 Challenge. Pełno w nim zieleni, ogromnych drzew i krzewów. Kozidrak uwielbia spędzać w nim czas, relaksując się na wiklinowych fotelach i oddychając świeżym powietrzem.

Jak Wam się podobają jej wnętrza? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…