bracia-golcowie-jak-mieszkaja-2
Fot. Olga Majrowska
domy gwiazd

Bajkowe życie Łukasza Golca! Muzyk mieszka w prawdziwych luksusach!

Willa w górach prezentuje się niesamowicie…

Redakcja VIVA! 17 listopada 2020 12:30
bracia-golcowie-jak-mieszkaja-2
Fot. Olga Majrowska

O zespole Golec uOrkiestra jest ostatnio głośno. Z powodu pandemii koronawirusa muzycy musieli zrezygnować z koncertów. Nic więc dziwnego, że Edyta i Łukasz Golcowie spędzają teraz więcej czasu w domu. Piękna góralska chata robi niesamowite wrażenie.

Łukasz Golec razem z rodziną mieszka pod Bielsko-Białą, w miejscowości Łodygowice. Edyta i Łukasz Golcowie są właścicielami pięknej drewnianej willi o powierzchni 350 metrów kwadratowych, która otoczona jest dużym ogrodem.
 

Jak mieszka Łukasz Golec z rodziną?

W domu Łukasza i Edytów Golców zachwyca taras z pięknym widokiem. To właśnie na nim para razem praktykuje jogę. „Efektem ubocznym przymusowego siedzenia w domu mogą być dodatkowe kilogramy. My mamy na to małżeński patent: wspólne uprawianie jogi na rzecz lepszej kondycji fizycznej, czyli coś dla ciała, a także coś dla poprawienia dobrych relacji w związku. Świat stanął na głowie i tylko spokój może nas uratować:)”, napisali w komentarzu do posta na oficjalnym profilu zespołu na Instagramie.

Jak wygląda dom Łukasza Golca w górach?

Willa pary utrzymana jest w góralskim stylu. Została wybudowana z bali, które widoczne są również wewnątrz domu i nadają mu wyjątkowy klimat. Każde z pomieszczeń jest przytulne. Ściany zdobią liczne obrazy, dzięki temu w rezydencji czuje się intymność.

Ważnym pomieszczeniem w domu jest oczywiście kuchnia. Jej ściany zdobią czerwone cegły i białe drewno. Całe pomieszczenie ma sielski, rodzinny klimat.

Jak na rodzinę muzyków przystało, małżeństwo posiada w domu własne studio nagrań. Dzięki temu zespół może w domowym zaciszu pracować nad nowymi utworami. Szczególnie teraz, w czasie pandemii jest to zapewne niezwykle wygodne. 

bb

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.