Zdjęciami wnętrz podzielił się serwis The Sun

Redakcja VIVA! 27 maja 2020 13:30

Robert Lewandowski to jeden z lepiej zarabiających piłkarzy. Obecnie zawodnik spełnia się w klubie piłkarskim Bayern Monachium i na co dzień mieszka w Niemczech. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby inwestować w nowe nieruchomości również w Polsce. Ostatnio w serwisie The Sun ukazał się materiał o nowoczesnej posiadłości napastnika w centrum Warszawy. Robert jest właścicielem tego mieszkania już od kilku lat, jednak przypomnijmy sobie, jak wyglądają wnętrza warte miliony!

Apartament Roberta Lewandowskiego

Mieszkanie jest zlokalizowane przy ulicy Złotej 44, w nowoczesnym wieżowcu z widokiem na panoramę stolicy oraz Pałac Kultury i Nauki. Budynek mieści aż 287 apartamentów, a dla mieszkańców przeznaczono sferę relaksacyjno-biznesowo-sportową o powierzchni 1800 m2. Znajduje się tam między innymi basen o długości 25 metrów, siłownia, sala fitness, sauna fińska i parowa, sale konferencyjne, prywatne kino i symulator do gry w golfa. Tour po prywatnej przestrzeni Roberta Lewandowskiego zrobił Marek Zientecki, a cały materiał można zobaczyć na jego kanale w YouTube. Ogromne wrażenie robi salon piłkarza - pokój jest ogromny i zaaranżowany z dbałością o każdy szczegół, a z okien można podziwiać przepiękny widok na Warszawę. Apartament męża Anny Lewandowskiej jest wart ponad 34 miliony złotych. Koniecznie zobaczcie film oraz zdjęcia i sami oceńcie, jak prezentują się wnętrza!  

1/5
Mieszkanie w centrum Warszawy, Robert Lewandowski
Copyright @EAST NEWS
1/5

Robert Lewandowski jest właścicielem przepięknego apartamentu w Warszawie. 

2/5
Jak mieszka Robert Lewandowski?
Copyright @Materiały Prasowe
2/5

Mieszkanie mieści się przy ulicy Złotej 44. 

3/5
Nowoczesne mieszkanie w Warszawie
Copyright @Materiały Prasowe
3/5

Wnętrza salonu robią ogromne wrażenie. 

4/5
Jak wygląda mieszkanie Roberta Lewandowskiego w Warszawie?
Copyright @Materiały Prasowe
4/5

Mieszkańcy mogą korzystać z przeróżnych udogodnień między innymi basenu, siłowni, sal konferencyjnych. 

5/5
Robert Lewandowski pokazał mieszkanie w Warszawie
Copyright @Materiały Prasowe
5/5

Na terenie apartamentu znajduje się również symulator gry w golfa.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.