VIVA! VIDEO

Odkryj nowy wymiar przyjemności z marką Magnum i Anją Rubik

Ten smak będzie na ustach wszystkich!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 6 maja 2021 13:29

Rozkosz smaku z nutką luksusu... Nikt nie reprezentowałby charakteru lodów Magnum lepiej niż Anja Rubik - najbardziej znana polska top modelka, aktywistka, orędowniczka przyjemności. Anja już po raz kolejny współpracuje z marką, a Magnum włącza się w działania jej fundacji SEXED.pl.

Wybieramy osoby, które wyróżniają się osobowością i które swoją postawą mogą inspirować innych. Anja Rubik ujęła nas szczególnym połączeniem kobiecości, odwagi i siły. Cenimy jej zaangażowanie w akcje równościowe i wolnościowe oraz wspieranie młodych ludzi w edukacji seksualnej. - mówi o współpracy Joanna Orzechowska, kierownik marketingu marki Magnum w Polsce.

anja-rubik-magnum-gold
Fot. Jacek Patora

Magnum Double Gold Caramel BILLIONAIRE

Premierą sezonu jest luksusowa edycja lodów Magnum skomponowana na bazie karmelowych nut. Magnum Double Gold Caramel BILLIONAIRE spowija gruba warstwa chrupiącej czekolady karmelowej o złotym odcieniu. Chwilę później wyczuwamy gęsty sos ze słonego karmelu, a w środku kryją się jedwabiste lody o smaku orzeszków pekan.

anja-rubik-magnum
Fot. Marcin Kempa

Tak luksusowy słodycz wymaga odpowiedniej oprawy. Premierze sezonu towarzyszy piękna sesja zdjęciowa Marcina Kempskiego, w której Anja Rubik zachwyca w migoczącej złotej sukni. Niepowtarzalna zmysłowość i nonszalancja topmodelki jest wyeksponowana również w kampanii on-line. Reżyserka Monika Kmita przedstawiła w nim Anję i Magnum w wielkomiejskim kontekście, wśród nocnych świateł. Za kreację i produkcję kampanii odpowiedzialni byli Błażej Baar z domu produkcyjnego HIGHNOON.PL oraz Iza Lewandowska z agencji kreatywnej ADVICE WISE.

anja-rubik-magnum-gold
Fot. Jacek Patora

Magnum w świecie sztuki

W tym sezonie współpraca marki Magnum i Anji Rubik wykracza poza rozkosz słodkiego smaku... Wspólny projekt artystyczny pozwoli odbiorcom otworzyć się na różne wymiary przyjemności w interpretacji polskich artystów i artystek. Z inicjatywy Magnum i SEXED.pl, fundacji Rubik, Galeria Szara w Katowicach i Krupa Gallery we Wrocławiu pokażą wystawę "Przyjemność Obcowania".

anja-rubik-magnum-gold
Fot. Jacek Patora

18 artystów i artystek, pod opieką Igora Bloch, kuratora, art advisor oraz menedżera kolekcji Hotelu Europejskiego w Warszawie, pokaże bardzo osobiste prace inspirowane przyjemnością w różnych odsłonach: spontaniczną, radosną, dojrzałą. Taki wybór tematu wpisuje się w wartości marki Magnum i filozofię SEXED.pl, która stawia celebrację relacji z własnym ciałem oraz ciałopozytywną edukację seksualną.

Przyjemność obcowania - wystawa SEXED.pl i Magnum
Fot. mat. prasowe

Dla widzów, którzy nie dotrą do galerii, dostępna będzie wirtualna wystawa 3D na stronie www.sexed.pl. Działalność fundacji top modelki można wspomóc kupując coś z kolekcji. Limitowane edycje wybranych prac będą dostępne na platformie sprzedażowej SZTUKI oraz w sklepie stacjonarnym przy ul. Chmielnej 12 w Warszawie.

Już teraz zaplanujcie zwiedzanie "Przyjemności obcowania" i spróbujcie wyrafinowanego smaku Magnum Double Gold Caramel BILLIONAIRE!

anja-rubik-magnum-gold
Fot. Jacek Patora

Wystawę "Przyjemność obcowania" zobaczycie w następujących terminach:

  • Katowice, Galeria Szara - 07.05-28.05
    ul. Misjonarzy Oblatów MN 4, 40-129 Katowice
  • Wrocław, Krupa Gallery - 04.06-25.06
    Plac Jana Pawła II 14, 50-043 Wrocław
  • Wystawa wirtualna 3D na stronie sexed.pl

Materiał powstał z udziałem marki Magnum

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?