Agnieszka Włodarczyk, mieszkanie
Fot. Instagram @agnieszkawlodarczykofficial
Domy gwiazd

Agnieszka Włodarczyk sprzedała dom o powierzchni 400 m2! Gdzie teraz mieszka?

Gwiazda nie czuła się w nim bezpiecznie!

Aleksandra Frankowska 29 września 2021 10:27
Agnieszka Włodarczyk, mieszkanie
Fot. Instagram @agnieszkawlodarczykofficial

Odkąd Agnieszka Włodarczyk została mamą, odłożyła karierę na bok. Całkowicie poświęciła się wychowywaniu synka Milana. W jej życiu zaszło również kilka innych zmian, mianowicie wraz z partnerem Robertem Karasiem, mistrzem świata w potrójnym triathlonie sprzedała swój dom o powierzchni 400 m2 i kupiła mniejszy. W poprzednim jak wspomina, nie czuła się bezpiecznie. Gdzie konkretnie teraz zamieszkała?

CZYTAJ TEŻ: Agnieszka Włodarczyk karmiła piersią w restauracji. Internautki zareagowały na opublikowane zdjęcie

Agnieszka Włodarczyk została mamą

Aktorka w wieku 40 lat spełniła swoje marzenie i została mamą. Kilka miesięcy temu na świat przyszedł Milan, syn Włodarczyk i jej młodszego o 10 lat partnera, Roberta Karasia. Obecnie maleństwo jest dla rodziców oczkiem w głowie, a młoda mama poświęciła swój czas na wychowywanie synka:

Czy wrócę do normalnej pracy? Kiedy to się stanie? Tego nie wiem. Wiem natomiast, że teraz absolutnie sobie tego nie wyobrażam. Owszem, zdarzyło mi się wziąć udział w programie, czy zaśpiewać na letniej trasie Dwójki, ale to była chwila bez małego. Byłam blisko, a Tatuś zajmował się w tym czasie synkiem:)


Natomiast, żeby pojechać w trasę ze spektaklem? Hmm- nie ma mowy. Jedyna opcja to zabieranie go ze sobą, ale czy tego chcę? Czy muszę? Nie! Pracuję z domu, pracuję obok niego i wiecie co? Póki co, nie chcę inaczej. Zostałam infuencerką czy się to komuś podoba czy nie:)

Agnieszka Włodarczyk sprzedała 400-metrowy dom

Do niedawna Włodarczyk wraz z rodziną mieszkała w ogromnym domu o powierzchni 400 m2. W tak dużym miejscu aktorka nie czuła się jednak bezpiecznie i wraz z partnerem podjęli decyzję o zmianie miejsca zamieszkania. Para zainwestował w znacznie mniejszą nieruchomość. Jakie zalety ma ich nowe lokum?

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Agnieszka Włodarczyk martwiła się szczepieniem synka

.Nie metry, ani życiowe „umilacze” sprawią, że będziesz szczęśliwa. Duża powierzchnia bez poczucia, że jest się kochaną, bez poczucia bezpieczeństwa, bez perspektywy rodziny, za to z perspektywą 30 lat oddawania do banku co miesiąc ogromnej sumy pieniędzy, sprawia, że czujesz się więźniem. Kiedy sprzedałam po 5 latach te mury, poczułam ulgę… Nigdy więcej życia na wyrost, na pokaz, dla frajdy znajomych a mojej udręki. Kolejny dom kupiłam już rozsądnie, jest ekonomiczny, przytulny i słoneczny. Kiedy mieszkałam w nim sama czułam, że jest o połowę za duży – czytamy we wpisie Agnieszki Włodarczyk.

Nowy dom para urządziła w nowoczesnym, aczkolwiek minimalistycznym stylu. Jest dokładnie tak jak lubią – jasne kolory, drewno, dużo zieleni. Nie brakuje również ogrodu, w którym Agnieszka spędzała wiele chwil po narodzinach synka, oddychając świeżym powietrzem. Wnętrza są bardzo przytulne i absolutnie oddają charakter pary. Biała kuchnia z czarnym blatem, drewniany stół, sporo wikliny, a do tego szare ściany w salonie i jasna podłoga. Wszystko jest spójne i bardzo do siebie pasuje.

Modne dodatki do minimalistycznych wnętrz w stylu Agnieszki Włodarczyk

Zdjęcia nowego lokum aktorki znajdziecie w poniższej galerii. Jak Wam się podoba dom Włodarczyk? Wygląda na taki, w którym Agnieszka i jej rodzina znajdą w końcu spokój i szczęście? Bardzo im tego życzymy!  

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.