Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz
O TYM JEST GŁOŚNO

Agnieszka Włodarczyk martwiła się szczepieniem synka

„Czy już po wszystkim?”, pytała

Olga Figaszewska 28 sierpnia 2021 18:35
Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz

Agnieszka Włodarczyk niedawno po raz pierwszy została mamą. Wraz z partnerem powitała na świecie synka. Milan jest ich oczkiem w głowie. Gwiazda chętnie dzieli się z obserwatorami swoimi refleksjami na temat macierzyństwa czy powrotu do idealnej figury po ciąży, a fanki dziękują jej, że nie lukruje rzeczywistości. Agnieszka Włodarczyk jest szczera i nie ma zamiaru przed nikim udawać. Teraz gwiazda podzieliła się z obserwatorami obawami. Nie ukrywała, że stresuje się szczepieniem synka. 

Agnieszka Włodarczyk obawiała się o synka

Widać, że macierzyństwo ją uskrzydla. To najpiękniejsza, a zarazem najtrudniejsza życiowa rola. Syn stał się dla Agnieszki Włodarczyk całym światem. Na profilu aktorki fani mogą podziwiać urocze kadry z pociechą. Obok nich nie da się przejść obojętnie. Agnieszka Włodarczyk, jak każda mama pragnie dla swojego dziecka wszystkiego co najlepsze. Sama odczuwa ból i bezsilność, gdy dzieje się mu coś złego.

Zdarzają się sytuacje, które silnie na nią wpływają. Ostatnio aktorka zrelacjonowała w mediach społecznościowych badania krwi i szczepienie synka. Sama także miała poddać się badaniom.

Zobacz też: Agnieszka Włodarczyk zachwyca figurą miesiąc po porodzie!

Agnieszka Włodarczyk wybrała wizytę domową, by nie narażać maleństwa na dodatkowy stres. „A my dzisiaj rano robimy badanie krwi moje i małego. Przed szczepionką by wypadało, prawda? Ja się boję za Milutka. Dlatego tatuś będzie”, pytała na InstaStories.

Widać było, że bardzo przeżywa całą procedurę i to było dla niej stresująca sytuacja. Zaniepokojona gwiazda nie była w stanie przyglądać się temu, jak lekarka wykonuje zastrzyk maleństwu. Milan został w tym czasie pod opieką taty, a Agnieszka Włodarczyk wyszła z pokoju. Była jednak cały czas w pobliżu i przysłuchiwała się, jak jej syn znosi szczepienie.

„A ja jako taki duch poszłam na górę z tego wszystkiego. Nie jest źle jakoś. Nawet nie płacze jakoś za bardzo. Czy już po wszystkim?”, pytała.

Na szczęście wszystko zakończyło się pomyślnie! Synek Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia dzielnie zniósł wszystkie badania. 

Zobacz też: Agnieszka Włodarczyk: „Dużo płaczu i nerwów. Bezradność jest najgorsza”

Agnieszka Włodarczyk, InstaStories
Fot. Instagram/ @agnieszkawlodarczykofficial

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…