Agnieszka Włodarczyk miesiac po urodzeniu dziecka
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
stylizacje gwiazd

Agnieszka Włodarczyk zachwyca figurą miesiąc po porodzie!

Świeżo upieczona mama wystąpiła na scenie podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki…

Redakcja VIVA! 16 sierpnia 2021 17:30
Agnieszka Włodarczyk miesiac po urodzeniu dziecka
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Aktorka Agnieszka Włodarczyk 7 lipca powitała na świecie synka, Milana. Wraz ze swoim partnerem, Robertem Karasiem gwiazda spędza czas nad opieką nad maleństwem. Jednak w ubiegły weekend młoda mama podjęła się pierwszego zobowiązania zawodowego po porodzie. Wystąpiła na scenie podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki w Ostródzie. Na imprezie mogliśmy podziwiać ją w dwóch stylizacjach. W obu wyglądała obłędnie i niezwykle zmysłowo. 

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk pokazała, jak wygląda jej brzuch miesiąc po porodzie

Gwiazda na imprezę wybrała dwa looki. Jeden to złoto-czarna minisukienka z głębokim dekoltem w geometryczne wzory. Do tego stroju dobrała czarne kozaki za kolano. Druga stylizacja składała się z czarnych spodni i cekinowej marynarki. I choć można się domyślić, że oba looki sprytnie ukrywały jeszcze niezupełnie płaski brzuszek gwiazdy (sukienka miała wysoki stan, a marynarka była długa i zasłaniała talię), to Agnieszka wyglądała olśniewająco!

Agnieszka Włodarczyk miesiac po urodzeniu dziecka garnitur
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Agnieszka Włodarczyk miesiac po urodzeniu dziecka dekolt
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Za małe buty - jak ciało Agnieszki Włodarczyk zmieniło się po ciąży?

Jak się okazało Agnieszce przydarzyła się podczas przygotowań do weekendowego występu niezbyt miła niespodzianka. Gwiazda miała w swojej szafie mnóstwo ukochanych szpilek i to właśnie jedną z tych par chciała założyć na występ. Niestety w ostatniej chwili okazało się, że po ciąży wszystkie buty są o rozmiar za małe! Tak Włodarczyk opisała sytuację w poście na swoim profilu na Instagramie:

„…więc mówisz swojej stylistce, żeby brała co chce, bo masz w szafie szpilek do wyboru do koloru i to nie byle jakich! Większość z nich to prezenty od mojej Moniczki z @ecelebrity.eu Rozmiar 37, wysokość obcasa 12,5 cm. Bajka! Tyle tylko, że dzień przed wyjazdem do pracy okazuje się, że wszystkie są za małe o rozmiar. Kurtyna”

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy fanek, które napisały, że im również stopy „urosły” po ciąży o jeden rozmiar. Czy teraz Agnieszkę czeka wymiana obuwniczej garderoby?

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk opowiedziała o porodzie w państwowym szpitalu

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.