Wystawa Dolce&Gabbana Mediolan
Fot. Emanuele Cremaschi/Getty Images
sztuka

Wystawa Dolce&Gabbana „Z serca do rąk” w Mediolanie już dostępna dla zwiedzających!

To idealny pomysł na długi weekend majowy!

Wiktoria Oskroba 9 kwietnia 2024 18:30
Wystawa Dolce&Gabbana Mediolan
Fot. Emanuele Cremaschi/Getty Images

Nie macie pomysłu na tegoroczną Majówkę? Miłośnikom mody polecamy wypad do Mediolanu. Tam czeka nas wyjątkowa wystawa poświęcona twórczości duetu Dolce & Gabbana. Co możemy na niej zobaczyć?

ZOBACZ TAKŻE: Victoria Beckham x Mango: już niebawem premiera kolekcji inspirowanej francuskim filmem!

Wystawa "Dal Cuore Alle Mani: Dolce & Gabbana" oddaje ducha włoskiego dolce vita

Od 7 kwietnia mamy możliwość podziwiać ekspozycję, która odkrywa przed nami tajemnice kolekcji couture włoskich projektantów. Dzięki niej dowiemy się, jakie inspiracje stoją za niezwykłymi kreacjami Dolce&Gabbana: od sztuki, poprzez architekturę, po balet i operę, w których kryją się nawiązania do włoskiego dziedzictwa.

Co zobaczymy podczas wystawy Dolce & Gabbana?

Podczas wizyty zobaczymy eksponaty z kolekcji Alta Moda, Altar Sartoria i Alta Gioielleria, a także kreacje Dolce&Gabbana wykonane na zamówienie. Oprócz dzieł krawiectwa couture, będziemy mieli okazję zobaczyć instalacje, które pozwolą wczuć się w magię i fantazję świata Dolce & Gabbana. Wystawa okraszona będzie pracami artystów wizualnych, które ożywią dzieła włoskich projektantów.

CZYTAJ TEŻ: Anne Hathaway i Cillian Murphy gwiazdami najnowszej kampanii Verscace

Kiedy i gdzie możemy podziwiać wystawę Dolce & Gabbana?

Ekspozycję możemy zobaczyć w samym sercu Mediolanu, w Palazzo Reale. Dostępna jest dla zwiedzających od 7 kwietnia do 31 lipca 2024. Jeśli planujecie odwiedzić ją w najbliższym czasie, warto z wyprzedzeniem zarezerwować bilety, które dostępne są na stronie internetowej wystawy.

Wystawa Dolce&Gabbana Mediolan
Fot. Emanuele Cremaschi/Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.