Weronika Książkiewicz
Fot. FORUM
o tym się mówi

W życiu Weroniki Książkiewicz wielkie zmiany? W sukni ślubnej olśniewa!

Gwiazda opublikowała wiele mówiące zdjęcie…

Redakcja VIVA! 29 stycznia 2021 19:30
Weronika Książkiewicz
Fot. FORUM
Weronika Książkiewicz należy do tego grona znanych osób, które raczej niechętnie dzielą się z opinią publiczną szczegółami z prywatnego życia. Media niejednokrotnie donosiły o jej kolejnych związkach, ale aktorka nigdy nie komentowała plotek. Niedawno jednak aktorka ujawniła coś więcej… Pośrednio przyznała, że w jej życiu pojawiła się nowa miłość. Na premierze filmu Mayday w 2020 roku towarzyszył jej pewien dobrze wyglądający mężczyzna. 
 

Historia miłości Weroniki Książkiewicz

 
Szybko  okazało się, że aktorka i jej partner są w związku na odległość. Weronika spotykała się z 57-letnim biznesmenem Heskelem Nathanielem, dyrektorem zarządzającym i akcjonariuszem firmy deweloperskiej. Niestety na początku pandemii koronawirusa, jak wiele innych par, które nie mogą mieszkać w jednym miejscu, Weronika i jej ukochany musieli na jakiś czas pogodzić się z niemożliwością spotkania. Weronika bardzo tęskniła i opublkiowała post na Instagramie, w którym w opisie ujawniła swoje uczucia:
 

Normalnie nie dziele się takimi zdjęciami, ale miłość w czasach zarazy jest naprawdę trudna, próbuje zachować spokój, ale trochę już wariuje i chodzę po ścianach krótko mówiąc straszne tęsknię. HEZI you are my treasure, I miss you so much.

Weronika Książkiewicz w sukni ślubnej! Czy gwiazda weźmie ślub z ukochanym?

Dziś weronika opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje we wspaniałej białej sukni z długim trenem. Wygląda jak księżniczka. W opisie do posta zawarła tajemniczy komentarz: 

Na ten dzień czekałam bardzo długo. Dzień Dobry, przeprowadzam się.

Czy to znak, że gwiazda wreszcie będzie mieszkać z ukochanym i, co więcej, weźmie z nim ślub? Tego nie wiemy, ale musimy przyznać, że aktorka wygląda olśniewająco w białej kreacji! 

Tak samo sądzą fani i przyjaciele gwiazdy, którzy w komentarzach pod postem gratulują Weronice wspaniałego looku:

  • Piękna suknia. Świetnie się prezentujesz w tej scenografii.
  • Wyglądasz oszałamiająco. Nie mogę się napatrzeć.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.