Wystawa Van Cleef & Arpels w Londynie
Fot. instagram @vancleefarpels
ze świata mody

Van Cleef & Arpels otwiera wyjątkową wystawę w Londynie!

To skrzyżowanie wieloletniej tradycji z innowacją…

Wiktoria Oskroba 27 maja 2024 19:23
Wystawa Van Cleef & Arpels w Londynie
Fot. instagram @vancleefarpels

Francuski dom jubilerski prezentuje nadzwyczajną ekspozycję zatytułowaną „Poetry of Time”. Ukazuje charakterystyczną estetykę marki - łączącą wysokiej jakości biżuterię z zegarmistrzowskim kunsztem. Co zobaczymy podczas londyńskiej wystawy Van Cleef & Arpels?

ZOBACZ TAKŻE: Zendaya i Anne Hathaway w jubileuszowej kampanii Bulgari. Z tej okazji marka przygotowała nadzwyczajny model biżuterii! To rekord w historii Bulgari!

„Poetry of Time” to zamiłowanie do niezwykłości

Dzięki nowootwartej wystawie przeniesiemy się w czasie, by poznać dziedzictwo Van Cleef & Arpels. Zegar ozdobiony ptakiem wysadzanym klejnotami to jeden z wielu zachwycających eksponatów. Na tarczach zegarków migoczą wróżki i baletnice, na innych księżyce, słońca i kwiaty.

Francuska marka łączy kunszt rzemieślniczy z artyzmem

Biżuteria Van Cleef & Arpels odzwierciedla także zamiłowanie do nowatorskiej techniki. Marka, poprzez wnikliwe badania łączące się z wieloletnim doświadczeniem i wyczuciem estetyki tworzy najbardziej unikalne projekty. Dzięki wystawie wchodzimy w świat skomplikowanych mechanizmów opatrzonych fantazyjnym światem zaczarowanego lasu.

Wystawa Van Cleef & Arpels czerpie inspiracje z natury

Na wyjątkowej wystawie oczaruje nas niezwykła scenografia łącząca świat baśniowego lasu z typowymi dla Van Cleef & Arpels akcentami z stylu art déco. Ekspozycję wzbogacono dekoracjami ze szkła murano imitującymi wielobarwne liście.

CZYTAJ TEŻ: Spektakularne kreacje na gali zamknięcia Festiwalu Filmowego w Cannes. To trzeba zobaczyć!

Wystawę „Poetry of Time” możemy podziwiać w galerii sztuki Cromwell Place w Londynie do 9 czerwca.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.