ccc-rose-garden
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Witajcie w Rose Garden - Press Day Jenny Fairy

W samym centrum Warszawy, pośród betonowych kamienic, CCC stworzyło wyjątkowe miejsce pełne kwiatów

Artykuł sponsorowany 23 września 2021 09:34
ccc-rose-garden
Fot. materiały prasowe

Jednodniowy pop-up store w postaci stylowej kwiaciarni otworzył się tuż przy ulicy Mokotowskiej z okazji premiery najnowszej kolekcji Jenny Fairy na sezon jesień-zima 2021.

ccc-rose-garden
Fot. materiały prasowe

W trakcie tego wyjątkowego wydarzenia zaprezentowano wybrane modele obuwia oraz akcesoriów z najnowszej linii Jenny Fairy, którą promuje kampania „Rose Garden”. Wśród stylowych modeli znalazły się m.in. wysokie kozaki z szeroką cholewką, sznurowane botki w wiktoriańskim stylu, mokasyny z klamerką czy lakierowane botki ściśle osadzone w stylistyce przełomu lat 60. I 70.

ccc-rose-garden
Fot. materiały prasowe

Zgromadzeni goście zostali obdarowani spersonalizowanym bukietem róż oraz wykonanymi ręcznie różanymi zawieszkami zapachowymi.

ccc-rose-garden
Fot. materiały prasowe

Wśród odwiedzających tę magiczną kwiaciarnię znalazły się m.in. Joanna Horodyńska, Katarzyna Zawadzka, Jessica Mercedes, Julia Kostera oraz Lena Moonlight.

ccc-rose-garden
Fot. materiały prasowe

Zwieńczeniem wydarzenia była wyprawa ambasadorów marki na oldschoolowych skuterach po centrum Warszawy. Odwiedzili oni Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Plac Zbawiciela, by wręczyć przechodniom róże i jednocześnie zachęcić do wizyty w salonach CCC.

ccc-rose-garden
Fot. materiały prasowe

Materiał powstał z udziałem marki CCC

TAGI #CCC

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.