VIVA! VIDEO

Trendy biżuteryjne? Tej wiosny postaw na klasykę!

Zobacz, jak biżuterię z najnowszej kolekcji Apart nosi Anna Lewandowska

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 10 maja 2021 12:57

Szukając ubrań i dodatków na wiosnę zastanawiasz się, co będzie modne w tym sezonie? Otóż do łask wraca klasyka – zarówno w kwestii ubrań, jak i biżuterii. Wie o tym doskonale marka Apart, która prezentuje swoją najnowszą kolekcję, pełną pięknych kamieni szlachetnych.

Fot. mat.prasowe

Diamenty, jak i szeroki wybór biżuterii ze złota i srebra – to wszystko znajdziemy w najnowszej kolekcji Apart, której ambasadorką jest Anna Lewandowska. W pięknych kadrach sesji zdjęciowej promującej biżuterię możemy podziwiać klasyczne stylizacje Ani, dopełnione wyjątkowymi pierścionkami, naszyjnikami i kolczykami. Każdy kamień i wzór kryje w sobie historię, swoje sekretne znaczenie i ukryte przesłanie, które się z nim wiąże.

Podobno diamenty to najlepsi przyjaciele kobiety. Trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem, patrząc na propozycje marki Apart, gdzie te szlachetne kamienie pojawiają się w wiosennej odsłonie w towarzystwie pereł, szafirów, tanzanitów czy ametystów. Szafir to spokój i duchowa równowaga, tanzanit symbolizuje siłę i szczęście, a ametysty elegancję i harmonię. Ujęte w finezyjne ramy żółtego i białego złota, w bardziej nowoczesnej lub ponadczasowej odsłonie, oczarują w chwili obdarowania, stając się jednocześnie wspomnieniem towarzyszących jej wtedy emocji lub uzupełnią stylizację na pierwsze wiosenne dni. 

Fot. mat. prasowe

W kolekcji znajdziemy propozycje dla fanek minimalizmu, lecz kolory i zdobienia to również jej znak rozpoznawczy. Szukasz idealnego dopełnienia wiosennych ubrań? Błyszczący dodatek w postaci naszyjnika czy kolczyków zwraca uwagę, podkreślając magię chwili. Delikatne, lecz przyciągające wzrok modele to esencja ponadczasowego stylu.

Fot. mat. prasowe

Symbolikę biżuterii możemy też interpretować na swój sposób, tworząc własne historie i wspomnienia. Złote inicjały zamknięte w formie naszyjnika, minimalistyczne symbole, nawet trendowe łańcuchy mogą być dla każdej kobiety jej własnym amuletem.

Fot. mat.prasowe

Biżuteria może zyskać wyjątkowe znaczenie, gdy chwile które w jej towarzystwie przeżyjemy zostaną w nas na dłużej, stanie się nośnikiem wyjątkowych emocji i wspomnień.

Artykuł powstał z udziałem marki Apart 

TAGI #Apart

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.