VIVA! VIDEO

Akwarela i grafika komputerowa. Co mają wspólnego? Poznaj Lenovo Tab P12 Pro!

Zobacz wideo i sprawdź, jak wygląda praca naszej koleżanki Dominiki Dec, która na co dzień zajmuje się grafiką

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 29 czerwca 2022 15:02

Farba i tablet. Akwarela i grafika. Tradycja i nowoczesność. Te pozorne kontrasty przenikają się we współczesnej pracy wielu artystów i grafików. Również nasza redakcyjna koleżanka Dominika Dec, graficzka Viva.pl, łączy te dwie techniki. Jak? Korzysta zarówno z tradycyjnych farb i pędzli, jak i z Lenovo Tab P12 Pro. To urządzenie idealne do pracy, nauki i rozrywki, stworzone do użytku na zewnątrz i w pomieszczeniach, z całodzienną baterią i jasnym 12,6-calowym wyświetlaczem 2K AMOLED. W zestawie znajduje się pióro Lenovo Precision Pen 3, a opcjonalnie dostępna jest także klawiatura 2w1. 

Fot. Content Studio

- Mam na imię Dominika i jestem graficzką Viva.pl. W moim zawodzie trzeba posiadać nieustanną chęć tworzenia oraz podążać za ciągle zmieniającymi się trendami. Może dlatego stało się to moją pasją… W moich pracach łączę grafikę komputerową z malowaniem akwarelą i francuską kreską. To jedna z najtrudniejszych technik i łatwo tutaj o błąd, którego nie da się już naprawić. Chcę, żeby moje prace były subtelne i staram się uchwycić w nich każdy ulotny moment - mówi Dominika.

Zobacz wideo i sprawdź, czym wyróżnia się urządzenie, którym na co dzień posługuje się Dominika!

Tablet wielozadaniowy jak my!

Fot. Content Studio

To sprzęt dla osób, które nie lubią tracić czasu, energii i pięknych chwil. Sprawdzi się w pracy, zapewni rozrywkę, pomoże w rozwijaniu talentów i przy wielu, wielu innych zadaniach. Oczywiście dla naszej koleżanki, która jest graficzką, najważniejsze jest pióro Lenovo Precision Pen 3. Z jego pomocą można szkicować, malować lub robić notatki. Pióro oferuje zwiększoną precyzję i ładuje się bezprzewodowo. 

Magia obrazu i dźwięku 

Dodatkowo ekran o odświeżaniu 120Hz zapewnia niesamowite doświadczenie płynności  zarówno w pracy grafika, jak i w grach mobilnych czy w codziennym użytkowaniu. Ekran OLED Lenovo Tab P12 Pro o przekątnej 12,6” ożywia magię kina w rozdzielczości 2k. Technologia Dolby Vision™ wzbogaca intensywne, realistyczne obrazy o mocniejszy kontrast, oszałamiającą jasność i imponującą paletę barw. Sprawdzi się nie tylko podczas weekendowego seansu filmowego, ale i w czasie rozmowy na Teamsach.

Tablet zadziwia też świetnym kinowym dźwiękiem. To wszystko dzięki systemowi czterech głośników JBL® na czterech kanałach audio w Lenovo Tab P12 Pro. 

Fot. Content Studio

Bezprzewodowy i wytrzymały

Niesamowicie przydatną funkcją jest możliwość bezprzewodowego przekształcenia tabletu Lenovo Tab P12 Pro w dodatkowy wyświetlacz 2K AMOLED. Dwa ekrany przydadzą się podczas pracy, ale i w czasie wolnym (np. gdy grasz lub oglądasz film, ale jednocześnie chcesz porozmawiać z kimś online).

Bateria wystarcza nawet na 17h streamingu wideo i obsługuje Qualcomm® Quick Charge 4.0 (nawet do 45W). Tablet świetnie sprawdzi się w podróży oraz podczas pracy zdalnej. Dodatkowo jest wyjątkowo smukły i lekki. 

Urządzenie do zadań specjalnych i... relaksu

Nie samą pracą człowiek żyje. Tablet idealnie sprawdzi się także do oglądania filmów czy pomoże w rozwijaniu pasji graficznych. Docenią go też prawdziwi miłośnicy gier. Lenovo Tab P12 Pro zapewnia płynną grafikę w najnowszych tytułach AAA dzięki częstotliwości odświeżania 120 Hz - nawet jeśli grasz na zewnątrz czy na tarasie.

Materiał powstał z udziałem marki Lenovo.

TAGI #moda

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.