Poznajcie 7 przebojowych trendów!

Marcin Brzeziński 23 sierpnia 2018 18:30

Jakie okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne będą będą modne jesienią i zimą 2018? Przejrzeliśmy setki propozycji znanych projektantów i wytypowaliśmy 7 przebojowych trendów, które będą królować w najbliższych miesiącach. Powiecie, że okulary przeciwsłoneczne jesienią i zimą są niepotrzebne. Błąd! Po pierwsze, według najnowszych badań wzrok trzeba chronić również w tych porach roku. Po drugie, nic tak nie wzbogaca stylizacji, jak okulary właśnie. A jakie będą modne jesienią i zimą 2018? My już to wiemy! Zobaczcie! 

1/7
Najmodniejsze okulary na jesień 2018 i zimę 2019
Copyright @East News/Dolce&Gabbana,Miu Miu, Gucci
1/7

1. Oprawki o zwariowanych kształtach
Tu wszystko jest dozwolone! Dziwne, dziwniejsze i całkowicie dziwaczne oprawki na jesień i zimę 2018 pokazali m.in. Gucci, Dolce&Gabbana i Miu Miu.

2/7
Najmodniejsze okulary na jesień 2018 i zimę 2019
Copyright @East News/Elie Saab, Alexander Wang, Dolce&Gabbana
2/7

2. Oprawki biżuteryjne
Modne oprawki na jesień i zimę 2018 lśnią od pereł, cekinów i sztucznych kamieni. Takie biżuteryjne modele zabłysły w kolekcjach Elie Saab, Alexander Wang i Dolce&Gabbana.

3/7
Najmodniejsze okulary na jesień 2018 i zimę 2019
Copyright @East News/Elie Saab, Chloe, Michael Kors
3/7

3. Oprawki XXL
Oversizowe okulary z pokazów Chloe, Michaela Korsa czy Elie Saaba to kwintesencja glamouru. I przepustka na pokład każdego prywatnego odrzutowca:)

4/7
Najmodniejsze okulary na jesień 2018 i zimę 2019
Copyright @East News/Alexander Wang, Loewe, Balenciaga
4/7

4. Czarno to widzę!
Okulary o czarnych jak noc szkłach to prawdziwy przebój sezonu. Zaprezentowali je m.in. Alexander Wang, Balenciaga i Loewe.
 

5/7
Najmodniejsze okulary na jesień 2018 i zimę 2019
Copyright @East News/Valentino, Dolce&Gabbana, Dior
5/7

5. Różowe okulary
Do spojrzenia na świat przez różowe okulary (chodzi zarówno o szkła, jak i oprawki) zachęcają nas w nadchodzącym sezonie Dolce&Gabbana, Dior i Valentino.

6/7
Najmodniejsze okulary na jesień 2018 i zimę 2019
Copyright @East News/Marni, Versace, Dior
6/7

6. Kolorowe szkła
Szkła we wszystkich kolorach tęczy mogliśmy zobaczyć na pokazach Diora, Versace i Marni. Kształt nie gra roli!

7/7
Najmodniejsze okulary na jesień 2018 i zimę 2019
Copyright @East News/Dolce&Gabbana, Miu Miu, Moschino
7/7

7. Komiksowe
Oprawki idealne dla bohaterek komiksów znaleźliśmy na wybiegach Moschino, Dolce&Gabbana i Miu Miu. A czy wy znaleźliście coś dla siebie wśród najmodniejszych oprawek na jesień i zimę 2018?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…