justine-soranzo
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Światowe influencerki noszą dodatki Gino Rossi i Jenny Fairy

Najmodniejsze dziewczyny świata pokochały polskie marki

Artykuł sponsorowany 14 października 2021 16:58
justine-soranzo
Fot. materiały prasowe

Na tygodniach mody bywalczynie pokazów lansują najnowsze trendy. W Mediolanie i Paryżu nowości Gino Rossi oraz Jenny Fairy prezentowały Estelle Chemouny, Pernille Rosenkilde czy Justine Soranzo.

agnieszka-ścibior
Fot. materiały prasowe

Podczas tygodnia mody Agnieszka Ścibior, jedna z najbardziej uznanych polskich stylistek, przemierzała ulice Paryża w obcisłych muszkieterkach Gino Rossi, które zestawiła z jasnym płaszczem. Jej koleżanka po fachu, kolorowy ptak polskiej branży, Joanna Horodyńska wybrała jasne kozaki na słupku w klimacie lat 70. XX wieku. Słynąca z ekstrawaganckiej estetyki stylistka dobrała do nich bufiastą bluzkę.

joanna-horodyńska
Fot. materiały prasowe

Nie tylko polskie it-girls noszą dodatki Gino Rossi. Pokochała ja także paryżanka Loulou de la Saison. Założycielka marki Loulou Studio, lakierowane oksfordki dobrała do klasycznego zestawu w czerni i bieli.

jen-wonders
Fot. materiały prasowe

Wśród influencerek sporo jest też fanek Jenny Fairy. Modelka Justine Soranzo (110 tys. obserwatorów na Instagramie) w Mediolanie nosiła torebkę typu hobo, a w Paryżu shopperkę tej marki. Podobny gust do torebek ma Estelle Chemouny, założycielka sklepu Paradise Garage w Paryżu. Na paryskim tygodniu mody z akcesoriami Jenny Fairy nie rozstawały się także Jen Wonders (naprawdę Jen Azoulay), influencerka z 15-letnim doświadczeniem, która wcześniej pracowała dla „Elle” i Diora, oraz założycielka kopenhaskiej marki Per oraz miłośniczka vintage Pernille Rosenkilde, która skarby z second handów łączy z dodatkami zgodnymi z najnowszymi trendami.

estelle-chemouny
Fot. materiały prasowe

It-girls udowadniają, że rzeczy Gino Rossi i Jenny Fairy pasują każdej dziew-czynie, niezależnie od stylu. Pomagają tworzyć oryginalny look, który sprawdzi się w każdym miejscu na świecie, także w stolicy mody.

Kolekcje Gino Rossi i Jenny Fairy są już dostępne w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji.

Materiał powstał z udziałem marki CCC

TAGI #moda #CCC

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.