justine-soranzo
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Światowe influencerki noszą dodatki Gino Rossi i Jenny Fairy

Najmodniejsze dziewczyny świata pokochały polskie marki

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 14 października 2021 16:58
justine-soranzo
Fot. materiały prasowe

Na tygodniach mody bywalczynie pokazów lansują najnowsze trendy. W Mediolanie i Paryżu nowości Gino Rossi oraz Jenny Fairy prezentowały Estelle Chemouny, Pernille Rosenkilde czy Justine Soranzo.

agnieszka-ścibior
Fot. materiały prasowe

Podczas tygodnia mody Agnieszka Ścibior, jedna z najbardziej uznanych polskich stylistek, przemierzała ulice Paryża w obcisłych muszkieterkach Gino Rossi, które zestawiła z jasnym płaszczem. Jej koleżanka po fachu, kolorowy ptak polskiej branży, Joanna Horodyńska wybrała jasne kozaki na słupku w klimacie lat 70. XX wieku. Słynąca z ekstrawaganckiej estetyki stylistka dobrała do nich bufiastą bluzkę.

joanna-horodyńska
Fot. materiały prasowe

Nie tylko polskie it-girls noszą dodatki Gino Rossi. Pokochała ja także paryżanka Loulou de la Saison. Założycielka marki Loulou Studio, lakierowane oksfordki dobrała do klasycznego zestawu w czerni i bieli.

jen-wonders
Fot. materiały prasowe

Wśród influencerek sporo jest też fanek Jenny Fairy. Modelka Justine Soranzo (110 tys. obserwatorów na Instagramie) w Mediolanie nosiła torebkę typu hobo, a w Paryżu shopperkę tej marki. Podobny gust do torebek ma Estelle Chemouny, założycielka sklepu Paradise Garage w Paryżu. Na paryskim tygodniu mody z akcesoriami Jenny Fairy nie rozstawały się także Jen Wonders (naprawdę Jen Azoulay), influencerka z 15-letnim doświadczeniem, która wcześniej pracowała dla „Elle” i Diora, oraz założycielka kopenhaskiej marki Per oraz miłośniczka vintage Pernille Rosenkilde, która skarby z second handów łączy z dodatkami zgodnymi z najnowszymi trendami.

estelle-chemouny
Fot. materiały prasowe

It-girls udowadniają, że rzeczy Gino Rossi i Jenny Fairy pasują każdej dziew-czynie, niezależnie od stylu. Pomagają tworzyć oryginalny look, który sprawdzi się w każdym miejscu na świecie, także w stolicy mody.

Kolekcje Gino Rossi i Jenny Fairy są już dostępne w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji.

Materiał powstał z udziałem marki CCC

TAGI #moda #CCC

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.