kinny-zimmer-dla-ccc
Fot. Hans Neumann
VIVA! Tylko u nas

Sky is the limit? Dla Kinny'ego Zimmera, bohatera nowej kampanii CCC, wyobraźnia nie ma granic

Idol młodego pokolenia w najnowszej kampanii CCC zaprasza miłośników streetwear’u na przygody do bajkowej, zielonej krainy

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 15 lutego 2023 11:09
kinny-zimmer-dla-ccc
Fot. Hans Neumann

Za górami, za lasami, gdzie rzeczywistość zmienia się w baśń, a granice nie mają końca, podobnie jak młodzieńcza wyobraźnia… To zaczarowana kraina, pełna wyjątkowych przygód, stylu i modowych inspiracji. CCC zaprasza do niej wszystkich miłośników sportowego miejskiego stylu, na spotkanie z jednym z największych idoli młodego pokolenia. Welcome to Wonderland!  

kinny-zimmer-dla-ccc
Fot. Hans Neumann

CCC wychodzi poza granice wyobraźni, zapraszając wszystkich do magicznej przestrzeni, w której czeka Kinny Zimmer – objawienie polskiego rapu. Artysta został globalnym ambasadorem kampanii promującej światowe marki dostępne w ofercie CCC. Wśród najlepszej oferty produktowej, znajdziemy obuwie, odzież i akcesoria topowych brandów: Reebok, Puma, Champion, New Balance, Sprandi, Kappa, Vans.

kinny-zimmer-dla-ccc
Fot. Hans Neumann

Kampania CCC pojawi się na wszystkich europejskich rynkach Grupy CCC w niezmienionej wersji. Jedynie w Rumunii postać polskiego rapera zastępuje lokalny ambasador marki, idol młodzieży, youtuber Selly, a dokładnie Andrei Șelaru, którego aktualnie śledzi ponad 3-milionowa społeczność.

kinny-zimmer-dla-ccc
Fot. Hans Neumann

Obecność młodych gwiazd to kolejny ukłon w stronę generacji Z. Niczym Alicja biegnąca za Białym Królikiem, miłośnicy sportowej wygody mogą podążać za swoim idolem w poszukiwaniu przygód. Po drodze będą czekać na nich wyjątkowe niespodzianki oraz zachwycą  ich najmodniejsze modele sportowego obuwia na nadchodzący sezon.

kinny-zimmer-dla-ccc
Fot. Hans Neumann

Magiczny klimat Wonderlandu uchwycił w swoim obiektywie Hans Neumann. Urodzony w Peru fotograf, swój warsztat szkolił u boku samego Mario Testino. Neumann od lat stacjonuje pomiędzy Europą a Nowym Jorkiem, tworząc sesje do topowych wydawnictw modowych oraz fotografując kampanie czołowych marek i domów mody jak J. Crew, Michael Kors, NET-A-PORTER, Gabriela Hearst czy Ralph Lauren. Za modowe stylizacje w ulicznym stylu z wykorzystaniem topowych modeli sneakersów, odpowiada jedna z najbardziej utalentowanych polskich stylistek Ewelina Gralak.

kinny-zimmer-dla-ccc
Fot. Hans Neumann

Produkty dostępne w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji.

Zdjęcia / Reżyseria: Hans Neumann
DOP: Basil Fauchier
Stylizacje: Ewelina Gralak
Make up: Wilson
Włosy: Daniel Gryszke
Modele: Kinny Zimmer, Selly, Martine & Gunhild Chioko, Ana Jorge, Jonathan Davis, Sophia Bodaan, Maurizio Tentella, Lotta Kaijarvi, Shinji&Kenzo Moutoussamy, Mirabelle Durand, Diego Diaz, Kornelia Krawczyk, Rafał Uchmański
Produkcja: Warsaw Creatives
Producent CCC: Bartosz Majkowski
Art Director CCC: Maria Mastalerz, Justyna Purzycka, Marcela Stańczyk

TAGI #moda #CCC

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.