Marcin Brzeziński 12 lutego 2018 12:30
1/11
Victoria’s Secret walentynkowa kampania 2018
Copyright @ons.pl
1/11

Amerykańska marka Victoria's Secret jak co roku na początku lutego prezentuje swoją walentynkową sesję wizerunkową. Główne role grają w niej oczywiście piękne Aniołki i kusząca bielizna. Tym razem różowe, czarne i czerwone staniki, figi i body reklamują: Jasmine Tookes, Romee Strijd, Taylor Hill, Josephine Skriver, Elsa Hosk i Lily Aldridge. Na jednym z najbardziej efektownych zdjęć ubrana w różowy stanik Elsa Host wyciąga w naszą stronę serduszko z napisem „You’re mine” czyli „Jesteś mój”.

 

Polecamy też: Zobaczcie nową, miłosną kolekcję Łukasza Jemioła! Czy sprawdzi się jako walentynkowy prezent?
 

Aniołki Victoria's Secret mają głos

„Walentynki to dzień, w którym powinniście sobie okazać, jak bardzo się kochacie. Zróbcie więc coś o czym zawsze wspólnie marzyliście, a na co nigdy nie było czasu”, radził jakiś czas temu przy okazji Święta Zakochanych słynny Aniołek, Adriana Lima. Inna gwiazda Victoria’s Secret Sara Sampaio miała zaś bardziej konkretną wskazówkę: „Panowie, przed wizytą w sklepie Victoria's Secret sprawdźcie, jaki rozmiar bielizny nosi wasza ukochana. Żeby potem nie było przykrych niespodzianek”.
Naszym zdaniem warto wziąć pod uwagę radę tego praktycznego Aniołka! A teraz zapraszamy do naszej gorącej, walentynkowej galerii z kampanią Victoria’s Secret!

 

Elsa Host z serduszkiem z napisem „You’re mine” czyli „Jesteś mój”.
 

 

Polecamy też: Tom Ford zaprezentował pierwszą linię męskiej bielizny! To dobry pomysł na walentynkowy prezent, choć bardzo… kosztowny

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.