Marcin Brzeziński 7 marca 2016 15:04
1/5
Buty zaprojektowane przez Rihanne i Manolo Blahnika
Copyright @East News
1/5

To wyjątkowo pracowity początek roku w życiu Rihanny. Po pierwsze, wydała nową płytę zatytułowaną „Anti” i z zapałem koncertuje. Ale, jak się wydaje gwiazdę równie bardzo co muzyka pochłania ostatnio moda. Przypomnijmy tylko, że Rihanna zadebiutowała na nowojorskim Tygodniu Mody swoja kolekcją dla marki Puma. A teraz zapowiada kolejną modową niespodziankę.

 

Rihanna spotyka Manolo

Już 5 maja w trzech butikach na świecie: w Londynie, Nowym Jorku i w Hong Kongu pojawi się w sprzedaży kolekcja butów, którą stworzyli wspólnie Rihanna i jeden z najsłynniejszych szewców świata, Manolo Blahnik. Wiemy już, że na „Denim Desserts” złoży się siedem par butów. Wszystkie wykonane będą z dżinsu i ozdobione cekinami oraz haftami. Niektóre ze zdobień nawiązują do tatuaży, które w dużych ilościach pokrywają ciało piosenkarki. Gwiazdą kolekcji będą z pewnością niezwykle wysokie dżinsowe kozaki, które mocuje się… do skórzanego paska w talii. Rihanna mówiła o nich żartem: „To niebezpieczne buty! Jeśli masz zamiar wrócić w nich do domu i grzecznie położyć się do łóżka, to ci się nie uda. Te buty porwą cię na zabawę!”.

 

Rihanna i Manolo Blahnik podczas pracy nad kolekcją „Denim Desserts”.

 

Zobaczcie też: Ekskluzywny wywiad z Anją Rubik w nowym magazynie VIVA! MODA. Poznaj sekrety kariery naszej top modelki!

 

Wzajemne komplementy

Jak zwykle bywa przy takich okazjach obie strony obdarzyły się stosowną dawką komplementów. Na początek zacytujmy, co o Rihannie sądzi Manolo Blahnik: „To niezwykle ekscytująca współpraca i jestem absolutnie zachwycony jej rezultatami”. Niewiele, ale dobrze powiedziane i pewnie przyda się jeszcze przy niejednej okazji! Na szczęście nieco bardziej od sztampy odbiegła Rihanna: „Zawsze kochałam Manolo Blahnika! Dlaczego? Jego buty są synonimem luksusu i ponadczasowości. Nic dziwnego, że każda kobieta wygląda w nich zjawiskowo! Dlatego możliwość połączenia naszych wrażliwości była czymś wyjątkowym. Moje sny się spełniły”.
Kolekcja małomównego Blahnika i gadatliwej Rihanny z pewnością sprzeda się na pniu, choć ceny butów zaczynają się od prawie trzech tysięcy złotych. I na nic zdadzą się żarty, że ich zawrotnie wysokie kozaki przypominają ekskluzywną wersję obuwia rybackiego. Te buty są po prostu skazane na sukces… 

 

 

 

Read excerpts from #AprilVogue's @badgalriri cover interview and find out more about her new @manoloblahnikhq collaboration at Vogue.co.uk/news

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika British Vogue (@britishvogue)

Rihanna w butach z kolekcji „Denim Desserts” w brytyjskim wydaniu magazynu Vogue.

 

 

Polecamy też: Nowa, jeszcze ciekawsza VIVA! MODA! Zobaczcie pierwszy numer z Anją Rubik na okładce!

 

2/5
Buty zaprojektowane przez Rihanne i Manolo Blahnika
Copyright @East News
2/5

Sandały na wysokiej szpilce zaprojektowane przez Rihannę i Manolo Blahnika.

3/5
Buty zaprojektowane przez Rihanne i Manolo Blahnika
Copyright @East News
3/5

Seksowne szpilki zaprojektowane przez Rihannę i Manolo Blahnika.

4/5
Buty zaprojektowane przez Rihanne i Manolo Blahnika
Copyright @East News
4/5

Sznurowane botki zaprojektowane przez Rihannę i Manolo Blahnika.

5/5
Buty zaprojektowane przez Rihanne i Manolo Blahnika
Copyright @East News
5/5

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.