Czego szukać w sklepach i… swoich szafach?

Marcin Brzeziński 10 sierpnia 2018 18:30

Przedstawiamy 5 najmodniejszych dodatków na jesień i zimę 2018! To jeden z naszych ulubionych tematów. Dlaczego? Po pierwsze, torebka, rękawiczki czy szal potrafią zmienić zakupy sprzed paru sezonów w najmodniejszą stylizację. Po drugie, akcesoria w erze mediów społecznościowych są równie ważne co ubrania, bo… świetnie wypadają na zdjęciach. Czego zatem wypatrywać w sklepach? I czego szukać w swoich szafach (tak, tak, trendy co parę lat powracają!)? Oto dodatki, które będą modne jesienią i zimą 2018! 

1/5
Najmodniejsze dodatki akcesoria na jesień 2018 i zimę 2019
Copyright @East News, Getty Images/Roksanda, Chanel, Salvatore Ferragamo, Chanel
1/5

1. Kolorowe rękawiczki
Gdy w kolekcjach pojawiają się rękawiczki, to znak, że wkraczamy w sezon jesienno-zimowy. Modne będą modele w wyrazistych kolorach i o różnych długościach takich jak u Chanel, Salvatore Ferragamo i Roksandy. Taki mocny akcent może rozświetlić nawet całkiem zwyczajną stylizację!

2/5
Najmodniejsze dodatki akcesoria na jesień 2018 i zimę 2019
Copyright @East News/Emilio Pucci, Tod's, Givenchy
2/5

2. Torebki przy pasku
Projektanci postanowili połączyć w jedno dwa rodzaje akcesoriów. I tak powstały torebko-paski najrozmaitszych rodzajów: w niektórych torebka ma specjalną szlufkę, przez która przechodzi pasek, w innych - oba elementy łączy np. łańcuszek (Emilio Pucci, Tod’s, Givenchy). Bardzo praktyczne!

3/5
Najmodniejsze dodatki akcesoria na jesień 2018 i zimę 2019
Copyright @East News/Alexander Wang, Chanel, Dolce&Gabbana
3/5

3. Akcesoria z logo
Kolejny z objawów wszechobecnej logomanii. Tym razem jej ofiarą padły torebki, buty, biżuteria, a nawet rajstopy, które ozdobiły pokaźnych rozmiarów znaki firmowe wielkich domów mody. Są chętni na duże logo Alexandra Wanga, Chanel lub Dolce & Gabbana?

4/5
Najmodniejsze dodatki akcesoria na jesień 2018 i zimę 2019
Copyright @East News/Philosophy di Lorenzo Serafini, Zimmermann, Miu Miu
4/5

4. Paski z Dzikiego Zachodu
Jakiś czas temu przebojem były kowbojskie kapelusze, jesienią i zimą 2018 zaś los uśmiechnął się do pasków z dużymi klamrami, które znamy z klasycznych westernów. Takie paski pokazali m.in. Philosophy di Lorenzo Serafini i Miu Miu. Nie da się ukryć, świetnie wypadają z dżinsami!

5/5
Najmodniejsze dodatki akcesoria na jesień 2018 i zimę 2019
Copyright @East News/Roksanda, Chanel, 3.1 Phillip Lim
5/5

5. Szale w rozmiarze XXL
Najmodniejszych szali sezonu nie sposób przeoczyć! Są tak wielkie, że zaczynają grać główną rolę w całej stylizacji (Roksanda, Chanel, 3.1 Phillip Lim). Nam szale XXL bardzo przypadły do gustu. Taka dawka koloru przyda się zwłaszcza jesienią i zimą. Podobają Wam się najmodniejsze dodatki nadchodzącego sezonu?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URATUJ ZIEMIĘ: Niezwykłe „lasy kamiennych igieł”
 na Madagaskarze, drzewa jak z bajki na Sokotrze – czy ostatnie bastiony nieskażonej przyrody ocaleją? IZA MIKO: „Pandemia pokazała, że czas na zmiany na poziomie globalnym. Potrzebne jest prawo i wprowadzenie kar”. ELŻBIETA DZIKOWSKA o tym, co nas czeka – „zadeptany” przez turystów świat? TOMASZ ZUBILEWICZ: „Myślimy, że nastąpi dzień, w którym gwałtownie wszystko wróci do stanu poprzedniego. To błąd”. W cyklu Extra: Przeludnienie – kres „luksusu rasy ludzkiej…”.