joanna-krupa-w-kampanii-dafi
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Największe pragnienie Joanny Krupy – jak je gasi?

Oszczędzaj pieniądze, dbaj o środowisko i wyglądaj modnie z Dafi!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 19 kwietnia 2023 09:04
joanna-krupa-w-kampanii-dafi
Fot. materiały prasowe

Butelki jednorazowe potrzebują aż 900 lat, aby ulec rozkładowi. Przez cały ten czas wydobywają się z nich substancje, które mają bardzo szkodliwy wpływ na świat fauny i flory, a sama produkcja i dystrybucja tych butelek wiąże się z dużym śladem węglowym. Dane nie są optymistyczne – zdaniem międzynarodowej organizacji pozarządowej Environmental Investigation Agency (EIA) do 2050 roku w morzach i oceanach będzie pływało więcej odpadów niż ryb i innych żyjątek wodnych. Mamy więc coraz mniej czasu, żeby temu zapobiec.

Wybierz zdrowsze, wygodniejsze i tańsze rozwiązanie

Zmiany warto zacząć od siebie i własnego gospodarstwa domowego. Segregujmy śmieci i wybierajmy wielorazowe torby na zakupy. Owoce oraz warzywa pakujmy luzem albo w płócienne woreczki. Słomki jednorazowe zastąpmy tymi wielokrotnego użytku, a plastikowe butelki – wielorazowymi butelkami z filtrem. Zamiast wody ze sklepowych półek, możemy oczywiście pić tzw. kranówkę. W wielu rejonach Polski nadaje się ona do spożycia, ale nie każdemu odpowiada jej smak. Nie wszyscy też wierzą w jej jakość.

Butelki filtrujące, które uzdatniają wodę kranową, skutecznie rozwiązują te problemy. Wystarczy raz na miesiąc wymienić w niej filtr. To nie tylko zdrowsze i wygodniejsze, ale również znacznie tańsze rozwiązanie. Wypijając każdego dnia dwa litry wody ze sklepu, w ciągu miesiąca wydamy ponad 70 zł, a w ciągu roku – około 900 zł. Używając filtrów możemy zaoszczędzić nawet 200 zł miesięcznie. Zrób swoje obliczenia korzystając ze specjalnego kalkulatora Dafi.

Moda na wodę w stylowym kolorze

Jeśli prowadzisz aktywny styl życia i chcesz zadbać o siebie i środowisko, idealnym rozwiązaniem dla ciebie jest nowość marki Dafi, czyli butelki filtrujące Solid i Soft SiliconeFit. Jest na tyle lekka, poręczna (nie wyślizguje się z rąk) i trwała, że może towarzyszyć ci na spacerze, treningu, a nawet randce z ukochanym. Nie będziesz chciała  się z nią rozstawać, bo dzięki nowoczesnemu i eleganckiemu designowi butelka filtrująca pasuje do każdej stylizacji. Nic dziwnego, że pokochała ją Joanna Krupa.

Trudno nadążyć za tym, co się na nosi. Jeśli chodzi o wodę, sprawa jest jednak prosta. Nie nosi się jednorazowych butelek, nosi się wodę od Dafi. Oszczędź światu kłopotów, a sobie wydatków

– zachęca gwiazda w nowym spocie marki. Utwór muzyczny, który towarzyszy najnowszej kampanii skomponował zdolny duet: Anita Dudczak i Bartłomiej Marszałek. Uwaga, ta piosenka nie może nam wyjść z głowy!

Solid to butelka filtrująca wykonana z wytrzymałego tworzywa Tritan®, którą wyprodukowano w Polsce. Jest bezpieczna dla zdrowia, czemu dowodzą liczne badania i uzyskane certyfikaty. Ma wymienny węglowy filtr (sprasowany węgiel aktywny wytwarzany z łupin orzecha kokosowego), który skutecznie usuwa smak i zapach chloru z wody kranowej. Jednocześnie pozostawia naturalnie występujące w wodzie minerały (głównie wapń i magnez) i lekko podwyższa pH wody, co przekłada się na jakość płynu.  

Butelkę filtrującą Solid SiliconeFit wyposażono w etui z silikonu, które zabezpiecza ją przed uszkodzeniami mechanicznymi, a także – dzięki właściwościom izolacyjnym – chroni wodę przed nagrzewaniem się. Dostępna jest w dwóch pojemnościach (0,5 i 0,7 l, ta druga świetnie sprawdzi się np. podczas podróży) i w dwóch kolorach polecanych przez Joannę Krupę: cappuccino oraz digital lavender. 

Największe pragnienie Joanny Krupy – jak je gasi?
Fot. Mat. prasowe

Pij wodę i wygrywaj cenne nagrody

Warto pić wodę od Dafi i... wziąć udział w konkursie marki. Wystarczy kupić butelkę filtrującą Dafi by Joanna Krupa, a następnie stworzyć pasującą do niej kolorystycznie stylizację modową. Robimy zdjęcie z butelką filtrującą i wrzucamy je na swój profil na Instagramie. Do wygrania profesjonalna sesja zdjęciowa i inne cenne nagrody. Konkurs potrwa do 30 kwietnia, więc nie warto zwlekać.  

Butelkę filtrującą Solid w modnych kolorach kupisz w sieci sklepów Biedronka, Netto, Super-Pharm i online na dafi.pl. Szczegóły konkursu dostępne są na tosienosi.dafi.pl. Tam też znajdziesz wszystkie informacje o nowościach i promocjach marki. 

Pamiętaj, że jeden filtr Dafi to 300 półlitrowych butelek, czyli aż sześć kilogramów niepotrzebnych odpadów. Pij wodę z Dafi i noś ją z przyjemnością! Który kolor wybierasz? #tosięnosi

TAGI #zdrowie

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.