Zobacz, w jakie dodatki warto zainwestować!

Marcin Brzeziński 13 marca 2019 14:30

Chcesz być modna? Wybierz te dodatki na wiosnę i lato 2019! Co roku na rynku pojawiają się tysiące nowych torebek, butów czy pasków. Lecz tylko nieliczne z tych dodatków mają szansę stać się prawdziwymi przebojami, o których śnić będą fashionistki na całym świecie. Trudno dokładnie powiedzieć, co sprawia, że jedne akcesoria w jednej chwili znikają z półek butików, a inne ląduje na wyprzedaży. Przewidywanie, która propozycja projektantów odniesie sukces to więc dość ryzykowne zajęcie. My już jednak nie musimy ryzykować i… przedstawiamy listę najbardziej pożądanych akcesoriów wiosny i lata 2019! 

1/6
Najmodniejsze dodatki na wiosnę lato 2019
Copyright @East News
1/6

1. Rękawiczki
Zwykle kariera rękawiczek kończy się z odejściem zimy. Ale wiosną i latem 2019 będzie inaczej. Modne będą zwłaszcza modele efektownie zdobione. Prawdziwym przebojem zaś zostaną rękawiczki do prowadzenia samochodu. Przekonują o tym kolekcje m.in.Prady, Marca Jacobsa i Chanel.

2/6
Najmodniejsze dodatki na wiosnę lato 2019
Copyright @East News
2/6

2. Apaszki
Moda wraca do lat 50. XX wieku. Wtedy to właśnie elegantki z upodobaniem nosiły wiązane na szyi apaszki. Ten trend zobaczyliśmy m.in. na pokazach marek Escada, Tod’s i Saint Laurent.

3/6
Najmodniejsze dodatki na wiosnę lato 2019
Copyright @East News
3/6

3. Paski z łańcuszkami
Paski mają znaczenie nie tylko praktyczne. Bywają również ozdobą, a czasem nawet zastępują biżuterię. Taką rolę na pokazach m.in. Versace, Chanel i Carolina Herrera pełniły paski z łańcuszkami. A czasem były to wręcz same łańcuszki...

4/6
Najmodniejsze dodatki na wiosnę lato 2019
Copyright @East News
4/6

4. Ozdobne opaski na głowę
Wiosną i latem 2019 opaski na głowę powinny być duże i najlepiej ozdobne. Takie właśnie widzieliśmy na pokazach m.in. Prada, Dolce&Gabbana i Simone Rocha.

5/6
Najmodniejsze dodatki na wiosnę lato 2019
Copyright @East News
5/6

5. Podwójne torby
Jedna torba to dla ciebie za mało? W sezonie wiosna i lato 2019 projektanci wychodzą ci na przeciw i proponują by nosić dwie torebki jednocześnie (najlepiej dosyć podobne). Na taki pomysł wpadli m.in. Fendi, Chanel i Stella McCartney.

6/6
Najmodniejsze dodatki na wiosnę lato 2019
Copyright @East News, Pinterest
6/6

6. Buty na platformach
To z pewnością propozycja dla osób, które nie mają lęku wysokości. Zawrotnie wysokie platformy pojawiły się m.in. na pokazach Miu Miu, Saint Laurent i Dolce&Gabbana. A które z akcesoriów na wiosnę i lato 2019 ty wybierzesz?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.