Te partnerki sportowców zachwycą Was swoimi stylizacjami!

Sabina Zięba 10 czerwca 2018 17:00

W ostatnim czasie partnerki polskich i zagranicznych piłkarzy stają się równie popularne, co ich partnerzy. Niekiedy realizują się w modzie, czasem w modelingu, a niektóre z nich także w sporcie. W naszej galerii zebraliśmy te, które urzekają swoimi profilami na Instagramie i zamieszczają zdjęcia w przemyślanych stylizacjach. Zachwycają nimi nie tylko na eleganckich galach, ale również na co dzień. Poznajcie najbardziej stylowe WAGs na świecie! Zainspirujecie się ich stylem?  

1/10
Copyright @East News
1/10

Sara Carbonero, żona Ikera Casillasa, czyli hiszpańskiego piłkarza grającego na pozycji bramkarza w FC Porto. Od 1996 roku jest on graczem reprezentacji Hiszpanii.

2/10
Copyright @Instagram
2/10

Celia Jaunat, czyli partnerka Grzegorza Krychowiaka.

3/10
Copyright @East News
3/10

Edurne Garcia Almagro, czyli partnerka Davida De Gea. Jest on hiszpańskim piłkarzem występującym na pozycji bramkarza. Od 2011 roku to zawodnik Manchesteru United.

4/10
Copyright @East News
4/10

Marina Łuczenko-Szczęsna, czyli małżonka Wojciecha Szczęsnego.

5/10
Copyright @Getty Images
5/10

Andrea Duro jest dziewczyną Javiera Hernandeza, meksykańskiego piłkarza występującego na pozycji napastnika, pomocnika i obrońcy.

6/10
Copyright @East News
6/10

Georgina Rodriguez jest chyba najpopularniejszą WAGs na świecie. To partnerka Cristiano Ronaldo i matka jego najmłodszego dziecka.

7/10
Copyright @Instagram
7/10

Anastasia Kostenko jest żoną piłkarza rosyjskiego grającego na pozycji środkowego pomocnika, Dmitrija Tarasowa.

8/10
Copyright @East News
8/10

9/10
Copyright @Instagram
9/10

10/10
Copyright @Getty Images
10/10

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.