Te partnerki sportowców zachwycą Was swoimi stylizacjami!

Sabina Zięba 12 czerwca 2021 15:27

W ostatnim czasie partnerki polskich i zagranicznych piłkarzy stają się równie popularne, co ich partnerzy. Niekiedy realizują się w modzie, czasem w modelingu, a niektóre z nich także w sporcie. W naszej galerii zebraliśmy te, które urzekają swoimi profilami na Instagramie i zamieszczają zdjęcia w przemyślanych stylizacjach. Zachwycają nimi nie tylko na eleganckich galach, ale również na co dzień. Poznajcie najbardziej stylowe WAGs na świecie! Zainspirujecie się ich stylem?  

1/10
Copyright @East News
1/10

Sara Carbonero, żona Ikera Casillasa, czyli hiszpańskiego piłkarza grającego na pozycji bramkarza w FC Porto. Od 1996 roku jest on graczem reprezentacji Hiszpanii.

2/10
Copyright @Instagram
2/10

Celia Jaunat, czyli żona Grzegorza Krychowiaka.

3/10
Copyright @East News
3/10

Edurne Garcia Almagro, czyli partnerka Davida De Gea. Jest on hiszpańskim piłkarzem występującym na pozycji bramkarza. Od 2011 roku to zawodnik Manchesteru United.

4/10
Copyright @East News
4/10

Marina Łuczenko-Szczęsna, czyli małżonka Wojciecha Szczęsnego.

5/10
Copyright @Getty Images
5/10

Andrea Duro jest dziewczyną Javiera Hernandeza, meksykańskiego piłkarza występującego na pozycji napastnika, pomocnika i obrońcy.

6/10
Copyright @East News
6/10

Georgina Rodriguez jest chyba najpopularniejszą WAGs na świecie. To partnerka Cristiano Ronaldo i matka jego najmłodszego dziecka.

7/10
Copyright @Instagram
7/10

Anastasia Kostenko jest żoną piłkarza rosyjskiego grającego na pozycji środkowego pomocnika, Dmitrija Tarasowa.

8/10
Copyright @East News
8/10

9/10
Copyright @Instagram
9/10

10/10
Copyright @Getty Images
10/10

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.