Lasocki
Fot. Mat. prasowy
VIVA! Tylko u nas

Moda dla wszystkich pokoleń w kolekcji Lasocki na sezon jesień-zima 2021

Jakość, na której można polegać

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 7 października 2021 13:17
Lasocki
Fot. Mat. prasowy

Z pozoru proste, klasyczne dodatki z kolekcji Lasocki na sezon jesień-zima 2021 przyciągają wzrok fakturą, formą albo kolorem. W linii dla niej znalazły się buty i torebki, które pozwolą zbudować garderobę na nadchodzącą jesień i wiele kolejnych sezonów.

lasocki
Fot. materiały prasowe

Mokasyny, sznurowane botki do kostek i sztyblety zostały pożyczone z męskiej szafy, pozbawione westernowych akcentów kowbojki nabrały szlachetności, a muszkieterki za kolano dzięki masywnej podeszwie wyglądają jak z „Matrixa”. Wśród odcieni – zarówno w kolekcji butów, jak i torebek – prym wiedzie beż – od koloru naturalnej skóry po karmel. Własną kolekcję torebek można skompletować z pojemnych shopperek, prostokątnych kuferków na szerokim pasku oraz półksiężyców w stylu retro.

Mężczyźni ceniący wygodną elegancję zwrócą uwagę na sneakersy, sztyblety i trapery w neutralnej palecie kolorystycznej zbliżonej do linii damskiej.

ccc-lasocki
Fot. materiały prasowe

Lasocki to także najwyższej jakości oferta dla najmłodszych. Pierwsze buty powinny bowiem być stabilne, trwałe i wygodne. Te wymogi spełniają sznurowane botki z dodatkowym zabezpieczeniem w postaci paska na kostce, sneakersy na wyższej podeszwie oraz botki łączące fason sztybletów z wiązaniem.
 
Odpowiedzialny za sesję zdjęciową berliński fotograf Dan Beleiu ostatnio pracował dla „CR Fashion Book”, czeskiego „Vogue’a” i „Interview”. Z wprawą i wrażliwością uwiecznia w kadrze rodzinną radość, różnorodność i spontaniczność. Energiczne kilkulatki, nastolatki u progu dorosłości, dojrzałe kobiety z klasą – w rodzinie Lasocki wszyscy mogą być sobą.

lasocki
Fot. materiały prasowe

Kolekcja Lasocki jest już dostępna w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji.

Zdjęcia: Dan Beleiu
Modelki i modele: Bette Franke, Ilja Cornelisz, Boris Cornelisz, Lucas Cornelisz, Foss Cornelisz, Axelle Doue, Laura Julie, Daniela F, Arturus Pelcer, Hania, Matylda, Róża, Igor
Stylizacja: Karla Gruszecka
Makijaż: Wilson
Włosy: Michał Bielecki
Scenografia: Anna Szczęsna
Marketing Director: Katarzyna Krawczyk / CCC
Art Director: Maria Mastalerz / CCC
Produkcja: Bartosz Majkowski / CCC
Dom produkcyjny: Papaya Films

Materiał powstał z udziałem marki CCC

TAGI #moda #CCC

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.