Buty Nike które same się sznurują
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Nike wypuszcza buty, które same się sznurują! Ale nie każdy będzie mógł je zdobyć…

Marcin Brzeziński 7 października 2016 15:30
Buty Nike które same się sznurują
Fot. Materiały prasowe

Minęło 27 lat od premiery „Powrotu do przyszłości II”. Zwłaszcza jedna ze scen z tego filmu w reżyserii Roberta Zemeckisa zapadła widzom w pamięć. A chodzi o z pozoru mało znaczące ujęcie, w którym grający Marty’ego McFly Michael J. Fox zakładał sportowe buty, a te same się sznurowały na jego stopach. Teraz każdy może wejść w posiadanie takich niezwykłych butów z logo Nike. Każdy… jeśli będzie miał szczęście!

 

Buty Nike które same się sznurują
Fot. Materiały prasowe

Buty marki Nike, które same się sznurują.

 

Polecamy też: Riccardo Tisci z Givenchy zaprojektował efektowną kolekcję dla marki Nike! Wiemy, kiedy znajdziecie ją w sklepach!

 

Buty zmieniają przyszłość

Nike wyprodukowało tylko 89 butów, które same zasznurowują się na stopach właściciela. Aby je zdobyć trzeba wykupić za 10 dolarów na stronie nike.com/mag specjalny bilet uprawniający do losowania. Można to zrobić tylko do 10 października, a już 17 października poznamy nazwiska tych, do których szczęście się uśmiechnęło. Zebrane w ten sposób pieniądze, a dodajmy, że każdy może wykupić dowolną liczbę biletów, zasilą konto Michael J. Fox Foundation, organizacji która walczy o znalezienie leku na chorobę Parkinsona. Na koniec odpowiedzmy jeszcze na pytanie, dlaczego par magicznych butów jest właśnie 89? Rozwiązanie jest proste. Film Zemeckisa trafił do kin właśnie w 1989 roku. Dla porządku trzeba powiedzieć jednak, że istnieje jeszcze jedna wyjątkowa para. Chorujący na Parkinsona Michael J. Fox dostał swoją już w zeszłym roku.

 

Zobaczcie film!

 

Polecamy też: Olivier Rousteing z Balmain projektuje dla Nike! Chcecie zobaczyć najmodniejsze dresy świata?!

TAGI #buty #Nike

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?