Żółte kreacje
Fot. East News
VIVA! Tylko u nas

Żółty to… nowa czerń! Gwiazdy pokochały ten energetyczny kolor! Jak go noszą?

Barbara Łubko 29 marca 2017 08:30
Żółte kreacje
Fot. East News

Najchętniej tak, jak namawiają projektanci, czyli od stóp do głów. O tym, że żółty dosłownie podbił wybiegi pisałam niedawno. Najmodniejszy jest wyrazisty, jaskrawy odcień żółtego. Jak się okazuje ten odważny kolor doskonale sprawdza się nie tylko na co dzień, ale także podczas gali i oficjalnych okazji.

 

Ostatnio mogliśmy podziwiać premier Beatę Szydło w żółtej marynarce i bluzce. Do tego zestawu (oczywiście nie zabrakło też broszki!)  dobrała czarne spodnie. Niestety nie było to najlepsze rozwiązanie. Dużo lepiej sprawdziłby się, równie elegancki granat. Czerń przy tak jaskrawym odcieniu żółtego prezentuje się ciężko. Dobrze sprawdza się tylko w akcentach.

Beata Szydło
Fot. East News


Fanką koloru żółtego jest Małgorzata Rozenek-Majdan. Od dawna chętnie wykorzystuje go w stylizacjach. Na wielkie gale nie raz wybierała długie żółte suknie. Ostatnio na pokazie Łukasza Jemioła wystąpiła w żółto-czarno-szarej kreacji od La Manii. Na co dzień Rozenek także stawia na żółty. Kombinezon plus płaszcz to doskonały zestaw.

Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. East News

Małgorzata Rozenek na pokazie Łukasza Jemioła
Fot. East News


Margaret, gwiazda znana z zamiłowania do odważnych stylizacji i modowych eksperymentów także chętnie nosi żółty. Niedawno na gali z okazji 40-lecia marki Apart mogliśmy podziwiać ją w żółtej sukni. W żółtym looku zaprezentowała się też podczas wizyty w programie Dzień Dobry TVN kilka dni temu.

Margaret
Fot. East News

Margaret
Fot. East News

 

A jak wyglądają inne gwiazdy w żółtych stylizacjach?

 

Katarzyna Zielińska
Fot. East News

Katarzyna Zielińska

 

Anna Mucha
Fot. East News

Anna Mucha

 

Victoria Beckham
Fot. East News

Victoria Beckham

 

Zobacz także: Sara Boruc to współczesna ikona mody? Jej styl wcale nie jest oryginalny! Kogo kopiuje?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.