VIVA! VIDEO

Magdalena Boczarska w wyjątkowej sesji zdjęciowej w słonecznej Hiszpanii

Aktorka olśniewa i inspiruje w nowej roli

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 13 kwietnia 2023 12:58

Stworzyła dziesiątki niezapomnianych postaci filmowych, serialowych i teatralnych. Teraz debiutuje w kolejnej roli. Magdalena Boczarska – bo o niej mowa – w każdy projekt angażuje się na sto procent. Jako nowa ambasadorka marki Apart olśniewa tak jak na czerwonym dywanie.

[IMG:669520]

Biżuterię ze zdjęcia znajdziecie tutaj

Nie narzeka na brak zajęć. Ostatnio wystąpiła w głośnym filmie „Heaven in Hell”, a także w serialu „Dziewczyna i kosmonauta”. Czekamy też na wielką premierę „Różyczki 2” z jej udziałem. Trudno wyobrazić sobie bez Magdaleny Boczarskiej takie superprodukcje jak „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „Lejdis”, „W ukryciu” czy „Król”. Podbiła nimi serca widzów i zdobyła uznanie krytyków. Rola legendarnej seksuolożki przyniosła jej pierwszego w karierze Orła za najlepszą główną rolę kobiecą. Aktorka idzie jak burza, ale nie mamy wątpliwości, że najlepsze wciąż jeszcze jest przed nią. 

[IMG:669489]

Biżuterię ze zdjęcia znajdziecie tutaj

Marka Apart stawia na różnorodność

Urodzona w Krakowie gwiazda olśniewa talentem, urodą i osobowością. Od kiedy tylko pojawiła się w show-biznesie uchodzi za jedną z najpiękniejszych polskich gwiazd i jedną z najlepiej ubranych. Nie boi się mówić, co myśli. Chętnie udziela się w sprawach ważnych społecznie, ale chroni prywatność. Zna swoją wartość i mocno stąpa po ziemi. Uwielbia nowe wyznania. Teraz możemy zobaczyć ją w nowej roli. 

[IMG:669490]

Biżuterię ze zdjęcia znajdziecie tutaj

Magdalena Boczarska dołączyła do wyjątkowego grona ambasadorek Apart. Gwiazda idealnie odzwierciedla filozofię marki – jest dojrzała, piękna, charyzmatyczna, a jednocześnie udaje jej się zachować dziewczęcą energię i wdzięk. Lubi łączyć klasykę z najnowszą modą.

Najnowsza kampania popularnej marki biżuteryjnej na wiosnę i lato powstawała w hiszpańskich plenerach Walencji i Madrytu. Podczas sesji zdjęciowej aktorka pozowała we wnętrzach i w otoczeniu willi z 1975 roku. Budynek zaprojektowany przez Pascuala Genovesa ma zaskakującą bryłę z zaokrągleniami, ogromne przyciemniane okna, wewnętrzny oraz zewnętrzny basen i jest otoczony bujnym ogrodem. 

Niesamowita scenografia idealnie współgra ze stylizacjami gwiazdy pełnymi różnych kolorów i faktur, a także z nietuzinkową biżuterią Apart. Tym razem styliści marki postawili na różnorodność i indywidualizm. Każda z nas – niezależnie od tego, czy jest wierna klasyce czy podąża za trendami – znajdzie w nowej kolekcji propozycje dla siebie. 

[IMG:669491]

Biżuterię ze zdjęcia znajdziecie tutaj

Jak podoba wam się najnowsza kampania z Magdaleną Boczarską w roli głównej?

Więcej informacji szukajcie na stronie Apart.pl.

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.