BARBARA ŁUBKO 10 stycznia 2017 09:15
1/8
Gala Mistrzów Sportu 2017, Viva.pl
Copyright @East News
1/8

Przyglądanie się strojom gwiazd zawsze stanowi doskonałą inspirację. Przyzwyczailiśmy się już do do podziwiania (i często oceniania) stylizacji wieczorowych aktorek i piosenkarek. Szczupłe, doskonale odnajdujące się na ściankach gwiazdy o pozowaniu wiedzą wszystko. Nawet w niezbyt udanych kreacjach wyglądają więc jak milion dolarów. Bywanie jest w końcu wliczone w ich zawód.

 

Wydarzenia takie jak Gala Mistrzów Sportu to doskonała okazja, żeby przyjrzeć się bardziej „prawdziwym” kobietom, które często olśniewają naturalnością i wdziękiem.​

 

Polecamy też: Street style: modowe inspiracje na 2017 rok. Sprawdź, jak odmienić swoją szafę!​

2/8
Anna Lewandowska
Copyright @ONS
2/8

Oczywiście muszę zacząć od świetnej stylizacji, będącej w szóstym miesiącu ciąży, Anny Lewandowskiej. Na Gali Mistrzów Sportu 2017 pojawiła się w prostej czarnej sukni od Just Paul Privé i z torebką-puzderkiem Kotur. Wybór idealny – suknia pięknie podkreślała zaokrąglony brzuszek sportsmenki.

3/8
Maja Włoszczowska, Viva.pl
Copyright @East News
3/8

Doskonale prezentowała się Maja Włoszczowska. Polska kolarka wybrała „małą czarną” od Gosi Baczyńskiej. Maja udowodniła też, że świetnie zna się na trendach – czarne koronki rządzą przecież w tym sezonie. Bardzo podoba mi się wybór butów – przezroczyste, sznurowane sandałki z pleksi Gosia Baczyńska x NUNC są nieoczywiste, a… moda kocha nieoczywiste wybory.

4/8
Anita Włodarczyk, Viva.pl
Copyright @East News
4/8

Anita Włodarczyk nie ma łatwiej figury, a jednak udało jej się wybrać suknię, w której prezentowała się ultrakobieco. Plus za mocny, czerwony kolor i przezroczystą górę, która nadaje sylwetce lekkości. Ten wieczór należał do niej!

5/8
Monik Pyrek, Viva.pl
Copyright @East News
5/8

Doskonale prezentowała się też mistrzyni w skoku o tyczce Monika Pyrek w czarnej połyskującej sukni z głębokim dekoltem.

6/8
Karolina Pilarczyk, Viva.pl
Copyright @East News
6/8

Na prosty, ale jednocześnie bardzo seksowny look postawiła Karolina Pilarczyk – dziewczyna, która zajmuje się driftingiem – jednym z najbardziej „męskich” sportów.

 

Polecamy też: Oto najlepsze kreacje z gali Złotych Globów! Zgadzacie się z moim wyborem?​

7/8
Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Viva.pl
Copyright @East News
7/8

Kto jeszcze pojawił się na gali? Paulina Smaszcz-Kurzajewska olśniewała w czarnej sukni Marlu.

8/8
Margaret, Viva.pl
Copyright @East News
8/8

Margaret jak zwykle zrobiła wrażenie! Na scenie wystapiła także w stroju Marlu (bluzka i spodnie) i to zaprojektowanym specjalnie na jej życzenie.  

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.