ccc
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Kolejny ukłon w stronę Generacji Z: CCC i Sprandi partnerem wyjątkowego wydarzenia

40-tysięczny tłum na warszawskim lotnisku Bemowo oznaczał w sobotę tylko jedno - koncert Maty

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 6 października 2021 15:56
ccc
Fot. materiały prasowe

40-tysięczny tłum na warszawskim lotnisku Bemowo oznaczał w sobotę tylko jedno - koncert MATY. CCC i Sprandi byli partnerem tego wydarzenia organizowanego przez Agencję Sold Out i przygotowali dla fanów rapera specjalne atrakcje.

ccc
Fot. materiały prasowe

 
Jesień rozpoczęła się w Warszawie wyjątkowo gorąco. W sobotę na lotnisku Bemowo odbył się jedyny w tym roku koncert MATY promujący drugą solową płytę rapera „Młody Matczak”.  Koncert cieszył się ogromnym zainteresowaniem miłośników rapu i zgromadził tłum około 40 tysięcy fanów i fanek Michała Matczaka, którzy na żywo usłyszeli jego największe hity jak "Patoreakcja", "Papuga" czy „Kiss Cam”. Na scenie pojawili się również goście specjalni: Young Leosia, Quebonafide i Malik Montana.

ccc
Fot. materiały prasowe

 
W tym wyjątkowym wydarzeniu uczestniczyła marka CCC. Na terenie płyty lotniska stanęła specjalna strefa Sprandi, którą odwiedziły tłumy fanów młodego rapera. W strefie Sprandi uczestnicy koncertu mieli okazję stworzyć oryginalne, customizowane T-shirty z logo marki oraz ozdobić obuwie sportowe Sprandi. Dodatkową atrakcją była możliwość wykonania zmywalnych tatuaży.

ccc
Fot. materiały prasowe

 
Całość ozdabiała efektowna scenografia odwzorowująca klimat spotu reklamowego Sprandi Always Right. W charakterystycznym dla kampanii olschoolowym samochodzie zaparkowanym na kalifornijskiej stacji benzynowej odwiedzający mogli wykonać pamiątkowe zdjęcia.
 
Na spragnionych czekały automaty z wodą Sprandi. Puszki z zimnym napojem były również rozdawane zgromadzonym na płycie lotniska.

ccc
Fot. materiały prasowe

W wydarzeniu wzięło udział duże grono influencerów i przyjaciół marki Sprandi. Wśród nich znaleźli się Szindy, Iga „Ofelia” Kreft, Baginsky, Jefre I Am, Przekosa, Lena Moonlight, Julie Borawska, Maks Behr czy Jan Wieteska.

Materiał powstał z udziałem marki CCC

TAGI #CCC

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.