Marcin Brzeziński 23 listopada 2016 14:30
1/15
Patricia Kazadi
Copyright @East News
1/15

Wczoraj odbył się pokaz najnowszej kolekcji Mariusza Przybylskiego zatytułowanej „Fire walk with me” czyli „Ogniu krocz za mną”. Równie interesująco, co na wybiegu, moim zdaniem, było na widowni. Bo trud pofatygowania się do oddalonego spory kawałek od centrum Warszawy studia ATM podjęło mnóstwo gwiazd i gwiazdeczek rozmaitej kategorii. Czy ten drugi, spontaniczny pokaz był udany? Zapraszam do galerii, w której oceniam najciekawsze, a czasem najbardziej kontrowersyjne stylizacje gości pokazu Mariusza Przybylskiego!

1. Patricia Kazadi
Czarne spodnie i dopasowany, wzorzysty żakiet są w porządku. Jednak najbardziej rzucającym się w oczy elementem stylizacji znanej prezenterki są jej białe okulary. I właśnie one sprawiły, że Patricia Kazadi przypomina mi… panią korepetytorkę. Tylko z jakiego przedmiotu?

2/15
Jessica Mercedes
Copyright @East News
2/15

2. Jessica Mercedes
Królowa polskich blogerek wystąpiła tego wieczoru w… skórzanej zbroi. A jakby było mało skórzanej sukienki i nie najlepiej prezentujących się botków w ręku nerwowo ściskała torebkę. Też skórzaną.
 

3/15
Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Copyright @East News
3/15

3. Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Biały sweter z golfem i białą spódnica to dość niespotykany zestaw na pokazach mody. Ale rozumiem, że chodziło o to by stworzyć jak najbardziej neutralne tło dla torebki Dionysus Gucciego…

4/15
Joanna Horodyńska
Copyright @East News
4/15

4. Joanna Horodyńska
Na nią zawsze można liczyć! Tym razem znana stylistka przebrała się za renesansowego kawalera. Z tym, że ten kawaler dzierży w dłoni bardzo modna kopertówkę Gucci. Dobrze, że ktoś wciąż ma ochotę bawić się modą!

5/15
Maria Sadowska
Copyright @East News
5/15

5. Maria Sadowska
Piosenkarka ma własny, rozpoznawalny styl: koszula ze wstążką, szerokie spodnie i nieodłączny kapelusz. Co ja jednak poradzę, że za nim nie przepadam…

6/15
Anna Starmach
Copyright @East News
6/15

6. Anna Starmach
Króluje w kuchni, ale, jak widać, na czerwonym dywanie również nieźle sobie radzi! Brawa są piękny żakiet Mariusza Przybylskiego! Oby tak dalej!

7/15
Katarzyna Stankiewicz
Copyright @East News
7/15

7. Katarzyna Stankiewicz
Suknia piosenkarki ma nie najłatwiejszy, przypominający nieregularne plamy wzór. Gorzej, że jest tak szczelnie zabudowana. Jestem przekonany, że z ładnym dekoltem prezentowałby się znacznie korzystniej.

8/15
Roma Gąsiorowska
Copyright @East News
8/15

8. Roma Gąsiorowska
Chwaliłem stylizację aktorki na imprezie Louis Vuitton i pochwalę znowu. Naprawdę bardzo podoba mi się jej oryginalna sukienka! Choć wolałbym, żeby była odrobinę mniej zabudowana.

9/15
Macademian Girl
Copyright @East News
9/15

9. Macademian Girl
Blogerka zaczyna troszeczkę przynudzać… Podobne wielobarwne, eklektyczne zestawy wiedzieliśmy w jej wykonaniu już wielokrotnie. Zaskocz nas czymś znowu, Macademian Girl!
 

10/15
Agnieszka Woźniak-Starak
Copyright @East News
10/15

10. Agnieszka Woźniak-Starak
Dziennikarka niezwykle rzadko zaszczyca swoją osobą podobne imprezy. Nie mogą więc zrozumieć, dlaczego skoro już zdecydowała się wyjść tak się wystylizowała. Ta kreacja jest zwyczajnie nudna i… spóźniona o dobre pięć lat. Szkoda!

11/15
Anna Dereszowska
Copyright @East News
11/15

11. Anna Dereszowska
Jasna, powłóczysta suknia do samej ziemi nie pasuje moim zdaniem do wieczorowej imprezy. I to nie letniej, ale odbywającej się na przełomie jesieni i zimy.

12/15
Aleksandra Żebrowska
Copyright @East News
12/15

12. Aleksandra Żebrowska
Powłóczysta suknia do ziemi, seksownie odsłonięte ramię. Dlaczego skrytykowałem sukienkę Anny Dereszowskiej, a w tym przypadku nie mam zastrzeżeń? Ciemny kolor kreacji nadał jej bowiem zdecydowanie bardziej wieczorowego charakteru. I Aleksandra Żebrowska może zaliczyć to wyjście do udanych.

13/15
Katarzyna Warnke
Copyright @East News
13/15

13. Katarzyna Warnke
Aktorka wystąpiła w oryginalnej sukience Mariusza Przybylskiego. I nie dziwię się wcale, że projektant zdecydował się wybrać ją na ambasadorkę swojej nowej kolekcji. Ona po prostu ma styl!

14/15
Katarzyna Figura
Copyright @East News
14/15

14. Katarzyna Figura
Na pokazie Mariusza Przybylskiego pojawiła się dawno nie widziana Katarzyna Figura. A że jej dawno nie było, a ja się za nią trochę nawet stęskniłem, zasługuje na taryfę ulgową…

15/15
Malwina Wendzikowska
Copyright @East News
15/15

15. Malwina Wędzikowska
Miało być zabawnie. Miało być oryginalnie. Ale chyba coś nie wyszło. Bluzka Malwiny Wędzikowskiej wygląda tak, jakby ktoś na chybił trafił poprzyszywał do niej kilka futrzaków. A spodnie? Oceńcie sami!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.