Kapsułowa kolekcja Gino Rossi
Fot. mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Wyjątkowe nowości Gino Rossi. Sprawdź kapsułową kolekcję marki 

Modne buty i torebki w stylu lat 70. i 90.!

Artykuł sponsorowany 21 grudnia 2020 09:29
Kapsułowa kolekcja Gino Rossi
Fot. mat. prasowe

Od Sztokholmu, przez Londyn po Paryż – błyszcząca skóra opanowała wybiegi i ulice wielkich miast. Odnalazła się zarówno w stylu minimalistycznym, eklektycznym, jak i klasycznym, eleganckim. Potwierdza to najnowsza kapsułowa kolekcja Stay Glossy Gino Rossi, składająca się z dwóch modeli buta – szykownych botków i czółenek – oraz dwóch modelki toreb. Jedna z klapą i krótkim uchwytem, druga z uchwytem dłuższym, zapinana na suwak, w stylu lat 90.  Wszystkie produkty wykonane zostały z naturalnej, połyskującej skóry. 

Kapsułowa kolekcja Gino Rossi
Fot. mat. prasowe

Kapsułowa kolekcja Stay Glossy Gino Rossi zaprojektowana została w oparciu o światowe trendy. Aby jeszcze łatwiej było nam ją wprowadzić do naszej garderoby i dostosować do indywidualnego stylu, każdy z projektów dostępny jest w różnych kolorach. Botki w stylu lat 70. na grubym obcasie o kształcie trapezu znajdziemy w czerni, brązie, kamelu i bieli. Czółenka, również na grubym, stabilnym obcasie, kupimy w czerni, kamelu lub bieli. Podobnie jest z torbami. Pierwsza zaprojektowana została w czerni, beżu i brązie, druga w czerni, kamelu i beżu. 

Kapsułowa kolekcja Gino Rossi
Fot. mat. prasowe

Utrzymane w minimalistycznym tonie produkty, dzięki błyszczącej skórze nabierają charakteru i sprawią, że nawet prosta, jednokolorowa stylizacja zyska na oryginalności. Produkty z najnowszej, kapsułowej kolekcji Stay Glossy Gino Rossi mogą być więc dopełnienie minimalistycznych kreacji, ale i tych bardziej odważnych, inspirowanych, tak popularnymi obecnie, trendami lat 70. czy 90. 

Potwierdza to towarzysząca kolekcji, kampania reklamowa sfotografowana przez duet Wunsche & Samsel, w której produkty Stay Glossy Gino Rossi stają się dopełnieniem różnorodnych stylizacji. Ważnym jej elementem jest scenografia w postaci mebli w stylu lat 70., ale i tych nowoczesnych, minimalistycznych, które podkreślają elegancką, oryginalną linię projektów Stay Glossy Gino Rossi. 

Kapsułowa kolekcja Gino Rossi
Fot. mat. prasowe

Kapsułowa kolekcja Stay Glossy Gino Rossi dostępna jest w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji marki.

ZDJĘCIA:

Fotograf: Magda Wunsche & Aga Samsel
Modelka: Birgit Kos
Stylizacja: Agnieszka Ścibior
Make-up: Wilson
Włosy: Michał Bielecki
Scenografia: Ania Szczęsna
Produkcja: Warsaw Creatives

Materiał powstał z udziałem marki Gino Rossi 

TAGI #Gino Rossi

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.