VIVA! Tylko u nas

Gigi Hadid, Selena Gomez, Joanna Przetakiewicz, Irina Shayk witają zimę w krótkich kożuszkach! Gdzie je kupisz?

Marcin Brzeziński 11 grudnia 2017 12:30
Gwiazdy noszą krótkie kożuszki
Fot. East News, ons.pl/Gigi Hadid, Selena Gomez, Joanna Przetakiewicz, Hailey Baldwin, Irina Shayk

Jednym z ulubionych zimowych strojów gwiazd są w tym sezonie kożuchy. Ale nie chodzi tu o sięgające do ziemi baranice czy modne do niedawna haftowane kożuchy w stylu etno. Zapanowała bowiem moda na krótkie kożuszki. Szczególnie pożądane są teraz ocieplane futrem kurtki motocyklowe i modele przypominające dawne kurtki lotnicze. Efektownie wyglądają ciemne kurtki z białym podbiciem, takie jaką wybrała na przykład Irina Shayk, lecz jednokolorowe modele (głównie czarne) też mają swoje wielbicielki. Spójrzcie tylko na Sarę Boruc w przebojowej kurtce Balenciagi, Joannę Przetakiewicz w krótkiej kurteczce pilotce i stylową jak zwykle Gigi Hadid. Naszym zdaniem krótkie kożuszki to udana alternatywa dla wszechobecnych puchówek. A wam jak się podobają?

 

Gwiazdy noszą krótkie kożuszki
Fot. Instagram @saraborucmannei_real, ons.pl

Sara Boruc, Magdalena Szejbal i Kylie Minogue w krótkich kożuszkach.

 

Polecamy też: Katarzyna Sokołowska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Jessica Mercedes… Stylowe Polki pokochały puchówki w rozmiarze XXL! Gdzie je kupisz?

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.