Partner

Ten gadżet sprawi, że twoje zdjęcia na Instagramie zyskają nową jakość!

Viva! przetestowała nowy smartfon od Sony!

Artykuł sponsorowany 1 października 2018 14:03

W dzisiejszych czasach ciężko wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie bez smartfona w torebce. Zamykamy w nim nasz mały świat: kalendarz, kontakty, dostępny do banków czy sklepów internetowych. Telefon, który spełnia tyle funkcji pozwala nam żyć jeszcze szybciej i piękniej. Dlaczego piękniej? Bo dzięki niemu możemy robić niepowtarzalne zdjęcia na profesjonalnym poziomie.

Jak dbać o wizerunek w mediach społecznościowych?

Umówmy się, większości z nas marzy się wyjątkowy kontent na Instagramie. Jak zatem sprawić by nasz feed zachwycał? Kluczem do sukcesu są oczywiście piękne zdjęcia. Obserwowanie najbardziej popularnych profili sprawia, że nasze wymagania rosną i nie zadowolimy się już słabą jakością aparatów. Coraz częściej orientujemy się w tym, jakie parametry obiektów będą gwarantowały sukces. Czy w takim razie powinnyśmy sięgać po profesjonalny sprzęt? Najnowsza propozycja od Sony pokazuje, że nie! Jest nią smartfon Sony Xperia XZ3 z technologią HDR OLED, znaną z telewizorów BRAVIA. Dzięki temu, wyświetlacz zyskuje zachwycającą głębię kolorów. Co za tym idzie? Piękne zdjęcia!

Sony_Xperia_XZ3
Fot. materiały autorskie

Twoje fotografie z ważnych przyjęć są często rozmyte i poruszone? Wygląda na to, że to już przeszłość. Ten aparat przewiduje, co chcesz sfotografować i odpowiednio reaguje nawet podczas dynamicznego ruchu! Myślisz, że udane selfie bez nakładania filtrów nie jest możliwe? Z tym smartfonem to może się udać, ponieważ w trybie portretowym posiada efekt beauty i bokeh, który romantycznie rozmyje tło. Brzmi zachęcająco?

Nasza redakcyjna koleżanka - Zosia Gil-Wąsowicz przetestowała Sony Xperia XZ3. Zośka jest wizażystką i redaktorką wideo. W jej pracy telefon z dobrym aparatem to skarb. Często robi zdjęcia modelkom i pięknym kosmetycznym kompozycjom, które później trafiają na jej Instagramowy feed. Zobaczcie nasze wideo i przekonajcie się, jak działa najnowszy gadżet od Sony.

Materiał powstał we współpracy z marką Sony

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.