Biżuteria idealnie dopasowana do ciebie!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 13 września 2021 08:00

Niezależnie od tego, czy jesteś minimalistką, czy maksymalistką, trendy w biżuterii na jesień 2021 z pewnością cię nie rozczarują. Pojawiają się w nich odwołania do ponadczasowej klasyki, ale także zaskakujące elementy pobudzające wyobraźnię i umożliwiające pokazanie indywidualnego stylu. Za pomocą biżuterii możesz też opowiedzieć własną historię, której dokładne znaczenie będziesz znała tylko ty, zaś inni będą podziwiali połyskującą kompozycję.

Poznaj nową kolekcję Pandora Moments

Praca zdalna, hybrydowa i coraz mocniej osadzony w naszej codzienności zwyczaj spotykania się z innymi ludźmi za pośrednictwem Zooma dotyczą ludzi na całym świecie. Tę społeczną zmianę wzięli pod uwagę także projektanci biżuterii i najwięcej uwagi poświęcili tym elementom, które nosimy od pasa w górę. Jednak fokus na efektowne, wyraziste kolczyki czy naszyjniki to nie wszystko. Liczy się także indywidualność, kreatywność i hołd oddany naturze – te wszystkie inspiracje znajdziesz w nowej kolekcji Pandora Moments. 

Kolczyki według własnego pomysłu

Na wybiegach największych domów mody przeskalowane kolczyki - przypominające żyrandole czy modele w futurystycznych kształtach, asymetryczne i przedstawiające elementy florystyczne - układają się w bardzo mocny trend. Jednak ich noszenie jest bardzo trudne, by nie powiedzieć prawie niemożliwe, a dobrze wyglądają tylko na zdjęciach. Dlatego wykorzystaj tę efektowną tendencję na swój sposób - wybierz z kolekcji Pandora Moments ulubione zawieszki i użyj ich do stworzenia kolczyków według własnego pomysłu. Przy każdym ruchu głową kolczyki będą się zmieniać i ukazywać swoje kolejne niepowtarzalne odsłony. Jeśli kochasz naturę, spodobają ci się motywy piórek, listków czy kwiatów. Dla romantyczek i tych pielęgnujących miłosne uczucia w kolekcji Pandora Moments są serduszka, charmsy w kształcie łapacza snów i  zawieszki wysadzane kamieniami. Z kolei minimalistki mogą ozdobić swoje kolczyki klasycznymi charmsami ze szkła murano i zawieszkami w geometrycznych kształtach. 

Naszyjnik pełen znaczeń

Zamiast słów – symbole, zamiast gestów - kształty. Wybierając zawieszki, którymi ozdobisz łańcuszek lub naszyjnik Pandora Moments, możesz dać się ponieść wyobraźni. Jeśli kochasz ekologię i leży ci na sercu powstrzymanie zmian klimatycznych (a Pandora jest marką, która przykłada do tego ogromną wagę), wybierz charms z drzewem i kolejny w kształcie serca. Chcesz, by twój naszyjnik przypominał ci o bliskich osobach? Dla ciebie będą zawieszki z pierwszymi literami imion ukochanych osób, serduszka z napisem „Sis” oraz serce ze znakiem nieskończoności symbolizujące wieczną przyjaźń. Takich opowieści możesz przekazać znacznie więcej - w zasadzie codziennie możesz przedstawić nową, piękną historię o swoim życiu. A że takie naszyjniki są przy okazji bardzo modne w tym sezonie, nikogo nie trzeba przekonywać.

Nowe spojrzenie na biżuterię

Największą niespodzianką kolekcji Pandora Moments są breloki do kluczy i zawieszki do torebki. To idea zgodna z bardzo mocnym trendem tego sezonu, opartym na personalizacji. Rzeczy jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe lub trudne do masowego powtórzenia mają prawdziwą wartość. Inspirując się tym trendem, nadajesz własny styl także przedmiotom codziennego użytku, w tym wypadku torebce i kluczom. Podobnie jak w przypadku bransoletek, kolczyków czy naszyjników sama dobierasz charmsy, które będą na brelokach tworzyć biżuteryjną kompozycję. Bo kto powiedział, że trzeba się ograniczyć do schematów znanych od lat i piękne detale nosić tylko w uszach, na dłoniach i szyi? Ulubiona torebka jest do tego równie dobrym miejscem. Przy okazji,  jeśli kochasz otaczać się wyjątkowymi przedmiotami, brelok do kluczy uzupełniony charmsami z kolekcji Pandora Moments, będzie ich znakomitym dopełnieniem. 

Materiał powstał z udziałem marki Pandora 

1/5
Pandora Moments
Copyright @mat. prasowe
1/5

Bransoletka Pandora Moments

2/5
Pandora Moments
Copyright @mat. prasowe
2/5

Zestaw Pandora Moments

3/5
Pandora Moments
Copyright @mat. prasowe
3/5

Brelok Pandora Moments

4/5
Pandora Moments
Copyright @mat. prasowe
4/5

Zawieszka do torebki Pandora Moments

5/5
Pandora Moments
Copyright @mat. prasowe
5/5

Zawieszka do torebki Pandora Moments

TAGI #Pandora

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?