Kim Kardashian i Alicia Keys bez makijażu
Fot. East News
NOWY TREND

Kim Kardashian i Alicia Keys bez makijażu na czerwonym dywanie! Czy gwiazdy przestaną się malować?

Marcin Brzeziński 4 października 2016 14:24
 Kim Kardashian i Alicia Keys bez makijażu
Fot. East News

Media na całym świecie poruszyła historia zuchwałej kradzieży, której ofiarą podczas trwającego właśnie paryskiego Tygodnia Mody padła Kim Kardashian. Ale równe, a może nawet większe zainteresowanie wzbudziła stylizacja, w której słynna celebrytka pojawiła się na pokazie domu mody Balenciaga. O co chodzi? Kim Kardashian miała na sobie seksowny, podkreślający figurę płaszcz i wysokie buty. Nie miała za to… makijażu. I nie było to złudzenie czy perfekcyjny makeup no makeup! Nadworny makijażysta Kardashian Mario Dedivanovic potwierdził bowiem niezwłocznie tę przełomową informację na Instagramie. Pod zdjęciem Kim napisał: „No makeup. Moisturized by Mario” czyli „Bez makijażu. Nawilżona przez Mario”. To naprawdę zaskakujący posunięcie w przypadku osoby, która jeszcze niedawno deklarowała, że mogłaby nosić makijaż przez siedem dni w tygodniu i to dwadzieścia cztery godziny na dobę! A jak wyglądała Kim Kardashian bez podkładu, bazy, szminki i maskary?  I to chyba było najbardziej szokujące… Wyglądała świetnie!

 

Kim Kardashian bez makijażu
Fot. East News

Kim Kardashian na pokazie domu mody Balenciaga.

 

Polecamy też: 11 kosmetyków tak ładnych, że… aż szkoda ich używać! Numer 5 to nasz faworyt


Jestem jaka jestem

Należy podejrzewać, że ta manifestacja jest wynikiem antymakijażowej krucjaty, którą zapoczątkowała w maju tego roku Alicia Keys. Wtedy to sławna wokalistka opublikowała na internetowej stronie Leny Dunham zatytułowanej Lenny Letter list otwarty. Pisała w nim między innymi: „Zanim przystąpiłam do pracy nad moim nowym albumem zrobiłam listę rzeczy, których mam dość. I okazało się najbardziej wyprowadza mnie z równowagi fakt, jak wielu kobietom wyprano mózgi. Uważają, że muszą być szczupłe, seksowne albo doskonałe. A ja ma dosyć ukrywania tego, jaka naprawdę jestem. Nie chcę ukrywać mojej twarzy, mojej duszy, moich myśli, moich potyczek z samą sobą. Nie chcę ukrywać niczego”. I jak zapowiedziała, tak zrobiła. Na rozdaniu nagród MTV za rok 2016  Alicia Keys pokazała swoją prawdziwą twarz. Wtedy okazało się, że przez 14 lat swej kariery, w czasie, której odebrała m.in. 15 nagród Grammy wokalistka ukrywała pod makijażem fakt, że ma… piegi. Jedni gratulowali gwieździe odwagi, inni ją krytykowali. Za co? Otóż wiele kobiet uważało, że łatwo się pokazać bez makijażu jeśli ma się urodę Alicii Keys, natomiast zwykłym śmiertelniczkom odrobina podkładu nie zaszkodzi… My zaś jesteśmy ciekawi, czy ten nowy „nagi” trend znajdzie kolejne znane ambasadorki. 

 

Alicia Keys bez makijażu
Fot. Instagram

Alicia Keys na rozdaniu nagród MTV (2016)

 

Alicia Keys bez makijażu
Fot. Getty Images

We wrześniu Alicia Keys pojawiła się na pokazie Toma Forda również bez makijażu.

 

Polecamy też: Kropla luksusu? Wybieramy dziewięć najpiękniejszych zapachów tego lata

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.