Kim Kardashian i Alicia Keys bez makijażu
Fot. East News
NOWY TREND

Kim Kardashian i Alicia Keys bez makijażu na czerwonym dywanie! Czy gwiazdy przestaną się malować?

Marcin Brzeziński 4 października 2016 14:24
 Kim Kardashian i Alicia Keys bez makijażu
Fot. East News

Media na całym świecie poruszyła historia zuchwałej kradzieży, której ofiarą podczas trwającego właśnie paryskiego Tygodnia Mody padła Kim Kardashian. Ale równe, a może nawet większe zainteresowanie wzbudziła stylizacja, w której słynna celebrytka pojawiła się na pokazie domu mody Balenciaga. O co chodzi? Kim Kardashian miała na sobie seksowny, podkreślający figurę płaszcz i wysokie buty. Nie miała za to… makijażu. I nie było to złudzenie czy perfekcyjny makeup no makeup! Nadworny makijażysta Kardashian Mario Dedivanovic potwierdził bowiem niezwłocznie tę przełomową informację na Instagramie. Pod zdjęciem Kim napisał: „No makeup. Moisturized by Mario” czyli „Bez makijażu. Nawilżona przez Mario”. To naprawdę zaskakujący posunięcie w przypadku osoby, która jeszcze niedawno deklarowała, że mogłaby nosić makijaż przez siedem dni w tygodniu i to dwadzieścia cztery godziny na dobę! A jak wyglądała Kim Kardashian bez podkładu, bazy, szminki i maskary?  I to chyba było najbardziej szokujące… Wyglądała świetnie!

 

Kim Kardashian bez makijażu
Fot. East News

Kim Kardashian na pokazie domu mody Balenciaga.

 

Polecamy też: 11 kosmetyków tak ładnych, że… aż szkoda ich używać! Numer 5 to nasz faworyt


Jestem jaka jestem

Należy podejrzewać, że ta manifestacja jest wynikiem antymakijażowej krucjaty, którą zapoczątkowała w maju tego roku Alicia Keys. Wtedy to sławna wokalistka opublikowała na internetowej stronie Leny Dunham zatytułowanej Lenny Letter list otwarty. Pisała w nim między innymi: „Zanim przystąpiłam do pracy nad moim nowym albumem zrobiłam listę rzeczy, których mam dość. I okazało się najbardziej wyprowadza mnie z równowagi fakt, jak wielu kobietom wyprano mózgi. Uważają, że muszą być szczupłe, seksowne albo doskonałe. A ja ma dosyć ukrywania tego, jaka naprawdę jestem. Nie chcę ukrywać mojej twarzy, mojej duszy, moich myśli, moich potyczek z samą sobą. Nie chcę ukrywać niczego”. I jak zapowiedziała, tak zrobiła. Na rozdaniu nagród MTV za rok 2016  Alicia Keys pokazała swoją prawdziwą twarz. Wtedy okazało się, że przez 14 lat swej kariery, w czasie, której odebrała m.in. 15 nagród Grammy wokalistka ukrywała pod makijażem fakt, że ma… piegi. Jedni gratulowali gwieździe odwagi, inni ją krytykowali. Za co? Otóż wiele kobiet uważało, że łatwo się pokazać bez makijażu jeśli ma się urodę Alicii Keys, natomiast zwykłym śmiertelniczkom odrobina podkładu nie zaszkodzi… My zaś jesteśmy ciekawi, czy ten nowy „nagi” trend znajdzie kolejne znane ambasadorki. 

 

Alicia Keys bez makijażu
Fot. Instagram

Alicia Keys na rozdaniu nagród MTV (2016)

 

Alicia Keys bez makijażu
Fot. Getty Images

We wrześniu Alicia Keys pojawiła się na pokazie Toma Forda również bez makijażu.

 

Polecamy też: Kropla luksusu? Wybieramy dziewięć najpiękniejszych zapachów tego lata

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?