Fot. mat.prasowe
VIVA! Tylko u nas

FUZZY zaprasza na Black Week w CCC

To wygenerowany w 3D brand hero marki!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 11 listopada 2021 10:16
Fot. mat.prasowe

Aby FUZZY był maksymalnie wiarygodny i rzeczywisty, został przeniesiony na grunt rozszerzonej rzeczywistości, która już dawno przestała być futurystyczną mrzonką i zawładnęła otaczającym nas światem, także w obszarze marketingu digital.

Fot. mat. prasowe

FUZZY został towarzyszem najwygodniejszych zakupów online. Nowy brand hero CCC to bowiem nie tylko postać o charakterze stricte rozrywkowym, choć nadaliśmy mu indywidualny rys charakterologiczny, zestaw imponujących ruchów tanecznych oraz zindywidualizowany zasób słownictwa. FUZZY to także inteligentny doradca, asystent przeprowadzający Klientów CCC przez cały proces zakupowy. Podpowiada on, jak kupić szybko, sprawnie i z wykorzystaniem najatrakcyjniejszych rabatów na Black Week. Na messengerze CCC można porozmawiać z FUZZY’m, czyniąc go swoim osobistym stylistą i modowym ekspertem!

FUZZY pojawił się także na muralu w centrum Warszawy. Dodatkowo w polskich miastach pojawiły się plakaty z kodem QR, po zeskanowaniu którego zostajemy przeniesieni do wirtualnej rzeczywistości prezentującej produkty z oferty CCC.

Fot. mat. prasowe

Do życia FUZZY’ego powołał Ken Kelleher. To przebojowy artysta łączący futurystyczne formy z angażującymi instalacjami w przestrzeni publicznej.​ Swoje pionierskie prace wystawia w najlepszych galeriach sztuki na całym świecie.​ Jego nowatorskie formy 3D odważnie współtworzą świat NFT's - niewymienialnych tokenów, cyberwaluty, która coraz śmielej wkracza do towarzyszącej nam rzeczywistości. Dlatego właśnie Ken, dlatego FUZZY, dlatego CCC. ​

Artykuł powstał z udziałem marki CCC

TAGI #moda #CCC

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.