lasocki
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

CCC wspiera młode talenty. Kolekcja Lasocki – studentki łódzkiej ASP – już w sprzedaży!

To efekt konkursu „Zaprojektuj kolekcję dla CCC”

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 2 listopada 2021 13:11
lasocki
Fot. materiały prasowe

Do sprzedaży CCC trafiła właśnie kolekcja kapsułowa zaprojektowana przez studentkę Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Pierwsza edycja konkursu „Zaprojektuj kolekcję dla CCC” odbyła się wiosną tego roku. Jedną z jego laureatek jest Joanna Wilczyńska, która stworzyła wyjątkową kolekcję kapsułową dla marki Lasocki. Jest ona dostępna w sprzedaży zarówno w sklepach stacjonarnych CCC, jak i online.

lasocki
Fot. materiały prasowe

- Przed studentami biorącymi udział w konkursie postawiliśmy nie lada wyzwanie. Zależało nam, aby projekty były nie tylko modne i zgodne z obowiązującymi trendami, ale także komfortowe w noszeniu. Wszystkie te elementy zawiera nagrodzona kapsuła dla marki Lasocki. Co więcej, projekt ten wykorzystuje materiały z recyklingu, co wpisuje się w nasze podejście biznesowe. Tym bardziej cieszymy się, że mogliśmy te kolekcje wprowadzić do sprzedaży. Mam nadzieję, że przypadnie ona do gustu klientom tak bardzo jak nam – mówi Valeriya Musina, Dyrektor Kreatywny Grupy CCC.

lasocki
Fot. materiały prasowe

Konkurs „Zaprojektuj kolekcję dla CCC” został skierowany do studentów z uczelni artystycznych. Jego celem jest wyłonienie młodych talentów – osób, projektujących obuwie, torebki i akcesoria. W tym roku zadaniem studentów było przygotowanie projektu kolekcji kapsułowej zgodnie z dwoma tematami przewodnimi: „Be Fashion – Be Trendy – Be Eco” lub „Moda w świecie post-pandemic”.

lasocki
Fot. materiały prasowe

W 2021 r. CCC  zrealizowało trzy edycje konkursu – we współpracy wrocławską Akademią Sztuk Pięknych, radomskim Wydziałem Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego oraz łódzką ASP. Spośród wszystkich nagrodzonych prac, firma wybrała jedną kapsułę, którą wprowadziła do sprzedaży. Kolekcję autorstwa studentki łódzkiej ASP Joanny Wilczyńskiej można kupić zarówno w sklepach stacjonarnych CCC, jak i online.

lasocki
Fot. materiały prasowe

Grupa CCC planuje zrealizować kolejne edycje konkursu w 2022 r. – To nie koniec naszej współpracy z młodymi projektantami. Wkrótce ruszymy z kolejnymi odsłonami konkursu. Chcielibyśmy, żeby pomysły najlepszych znowu znalazły urzeczywistnienie w wyprodukowanych kolekcjach – mówi Valeriya Musina.

Materiał powstał z udziałem marki CCC

TAGI #CCC

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.