Oto najmodniejsze kolczyki, naszyjniki i bransoletki!

Marcin Brzeziński 18 sierpnia 2018 12:00

Jaka biżuteria będzie modna jesienią i zimą 2018? Najświeższe tendencje w tej dziedzinie są to bardzo ważny składnik trendów 2018. Bez biżuterii przecież większość kreacji będzie niekompletna i to ona właśnie pozwala nadać im nasz własny styl. A czego możemy się spodziewać po nadchodzących sezonach? Wydaje się, że dziedzinie biżuterii nastąpił wyraźny odwrót od minimalizmu. Modne będą ozdoby duże, masywne, czasem ręcz krzykliwe (z jednym małym wyjątkiem…). A teraz poznajcie już 7 najgorętszych trendów w biżuterii na jesień i zimę 2018. Oto czego trzeba szukać w sklepach i… własnych szufladach! 

1/8
Najmodniejsza biżuteria na jesień 2018 zimę 2019
Copyright @East News/Jacquemus, Valentino, Chloe
1/8

1. Jesienne liście
Najmodniejszym chyba motywem biżuteryjnym jesienią i zimą 2018 będą liście. Widzieliśmy je na pokazach Jacquemus, Valentino i Chloe.

2/8
Najmodniejsza biżuteria na jesień 2018 zimę 2019
Copyright @East News/Balenciaga, Miu Miu, Dolce&Gabbana
2/8

2. Ciężkie łańcuchy
Ciężkie łańcuchy, a właściwie niemalże więzienne okowy zaprezentowali Miu Miu, Dolce&Gabbana i Balenciaga. Na szczęście większość tych ozdób wykonana jest z plastiku…

3/8
Najmodniejsza biżuteria na jesień 2018 zimę 2019
Copyright @East News/Tom Ford, Toga, Gucci
3/8

3. Biżuteria XXL
Tak dużych naszyjników, kolczyków i bransolet od lat nie było. W tym, kto pokaże większe prześcigali się m.in. Tom Ford, Toga i Gucci.
 

4/8
Najmodniejsza biżuteria na jesień 2018 zimę 2019
Copyright @East News/Fendi, Balenciaga, Tom Ford
4/8

4. Koła
To najpopularniejszy kształt jesieni i zimy 2018. Okrągłe kolczyki i bransoletki zdominowały kolekcje Balenciaga, Fendi i Toma Forda.

5/8
Najmodniejsza biżuteria na jesień 2018 zimę 2019
Copyright @East News/Chanel, Alexander McQueen, Prabal Gurung
5/8

5. Kolczyki nie do pary
Jesienią i zimą 2018 kolczyki powinny… nie pasować do siebie. A w każdym razie sprawiać takie wrażenie, jak to wiedzieliśmy na pokazach Chanel, Alexander McQueen i Prabal Gurung.
 

6/8
Najmodniejsza biżuteria na jesień 2018 zimę 2019
Copyright @East News/Etro, Giorgio Armani, Marni
6/8

6. Biżuteria plemienna
Projektanci zafascynowali się mocną, etniczną biżuterią. Takie modele znalazły się na pokazach m.in. Etro, Marni i Giorgio Armani.
 

7/8
Najmodniejsza biżuteria na jesień 2018 zimę 2019
Copyright @East News/Alexander Wang, Alexander McQueen, Alexander Wang
7/8

7. Metalowe chokery
Na szyjach modelek Alexandra Wanga i domu mody Alexander McQueen lśniły niepokojące, metalowe koła. Nie da się ukryć, chokery wracają do łask!

8/8
Najmodniejsza biżuteria na jesień 2018 zimę 2019
Copyright @East News/Dior, Louis Vuitton, Missoni
8/8

8. Delikatne łańuszki
I na dodatek, obiecany wyjątek. Wśród masywnej biżuterii wyróżniały się delikatne, subtelne łańcuszki. Taką chwilę wytchnienia zafundowali nam Dior, Louis Vuitton i Missoni. I jak wam się podobają trendy w biżuterii na jesień i zimę 2018?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…