VIVA! VIDEO

5 sposobów na kreatywne noszenie biżuterii Pandora Moments

Sprawdź nasze sposoby!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 15 września 2021 08:00

Chcesz się wyróżnić? Wspaniale. Wystarczy, że uruchomisz wyobraźnię i wykorzystasz swoją biżuterię Pandora. Twoja kreatywność może być jeszcze większa, gdy zobaczysz, jakie możliwości daje nowa kolekcja Pandora Moments. 

Personalizacja i kreatywność to idee, z którymi marka Pandora kojarzy się od lat. Kobiety od razu pokochały pomysł, by same mogły komponować swoje bransoletki, dobierając  do nich takie zawieszki, które się im podobają, albo takie, które mają dla nich specjalne znaczenie. Dzięki temu noszenie biżuterii zyskało nowy wymiar – bardziej powiązany z emocjami i indywidualnym stylem.  Tę samą ideę marka Pandora zastosowała przy kolczykach oraz naszyjnikach, a w najnowszej kolekcji Pandora Moments poszła jeszcze o krok dalej. Zaproponowała kobietom, by biżuterią ozdabiały nie tylko swoją twarz czy ciało, ale także przedmioty codziennego użytku, takie jak klucze czy torebki, a także nosiły biżuterię w niestandardowy sposób. „Nasze wymowne charmsy tworzone są z myślą o wyrażaniu siebie. Niezależnie od tego w jaki sposób są noszone – na nadgarstku, na szyi, na uchu czy w innym miejscu – ich symbolika pokaże światu, kim jesteś i co dla ciebie jest ważne” – mówią Francesco Terzo i A. Filippo Ficarelli, VP creative directors Pandory. Kierując się ich sugestiami oraz biżuteryjnymi trendami stworzyliśmy przewodnik, jak kreatywnie podejść do noszenia biżuterii!

Pandora Moments
Fot. mat. prasowe

Po pierwsze: asymetria

Kolczyki z kolekcji Pandora Moments dają ci nieograniczone możliwości ich wymyślania każdego dnia na nowo. Kierując się trendami na nowy sezon, dobierz charmsy tak, by jeden z kolczyków był znacznie bardziej wyrazisty niż drugi, ale by łączyły się w jedną całość. Motywem przewodnim może być kolor – w nowej kolekcji znajdziesz zawieszki z elementami fioletu i butelkowej zieleni. Może je też łączyć jeden motyw – na przykład ten sam charms w obu kolczykach. Jednak zadbaj też o to, by jeden z kolczyków był dłuższy i bardziej przykuwający wzrok. I pamiętaj, by go dobrze wyeksponować, podpinając włosy. Szkoda by było, by twój kreatywny pomysł na kolczyki umknął uwadze innych ;)

Po drugie: im więcej, tym lepiej

Gdy się przegląda stylizacje biżuteryjne z pokazów mody na nowy sezon, ta jedna rzecz rzuca się w oczy od razu – liczy się nie tylko jakość, ale także ilość. Dużo naszyjników, łańcuszków, pierścionków, bransoletek… Daj się ponieść wyobraźni, łącz ulubione charmsy Pandora w bogate kompozycje i zawieszaj je na kilku łańcuszkach czy bransoletkach. Efekt wow! gwarantowany.

Pandora Moments
Fot. mat. prasowe
Po trzecie: szlufki mają głos

Biżuteria niekoniecznie musi być noszona zawsze w ten sam sposób albo w tych samych miejscach. W sezonie jesiennym pojawił się trend, by biżuteryjne ozdoby nosić na wysokości pasa – albo zamiast paska, albo jako element zdobiący spodnie. Skrzące się od błysku łańcuszki podkreślają talię nie tylko eleganckich kreacji, świetnie wyglądają także w połączeniu z dżinsami. W kolekcji Pandora Moments znajdziesz na przykład uchwyty w kształcie serca, które możesz ozdobić charmsami i wpiąć w szlufki. Równie dobrze w tej roli sprawdzi się nowy brelok Pandora Moments albo zawinięta wokół szlufki bransoletka. 

Po czwarte: spersonalizowana torebka

Nowa kolekcja Pandora Moments rozszerza sposób myślenia o biżuterii. Dlatego wśród nowości znalazły się breloki o dwóch długościach, które będą pasowały do małej i dużej torebki. Dają możliwość nadania każdej kopertówce, listonoszce czy shopperowi indywidualnego stylu i jednocześnie zabawy trendami. Biżuteryjny dodatek sprawia, że wieczorowa torebka, choć masz ją od kilku sezonów, nabiera nowego blasku, a codzienna torba będzie naprawdę w twoim stylu.

Pandora Moments
Fot. mat. prasowe

Po piąte: klucz do serca

Używasz ich codziennie, dlaczego nie mogą być ozdobione tak pięknie jak twoje dłonie, uszy i dekolt? Klucze, bo o nich mowa, mają w nowej kolekcji Pandora Moments specjalny breloczek, który, jak każdy inny element z kolekcji Pandora, możesz ozdobić wybranymi przez siebie zawieszkami. Jakie są modne w tym sezonie i jak je łączyć? Zobacz materiał wideo. 

Pandora Moments
Fot. mat. prasowe
Materiał powstał  z udziałem marki Pandora 

TAGI #Pandora

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.