trendy-na-wiosne-i-lato-2020-te-spodnie-z-hm-to-hit-sezonu7
Fot. Mat.prasowe
VIVA! SHOPPING

Trendy na wiosnę i lato 2020: te spodnie z H&M to hit sezonu!

Są wygodne niczym dresy i modne, jak jeansy

Paulina Filipowicz 11 maja 2020 17:15
trendy-na-wiosne-i-lato-2020-te-spodnie-z-hm-to-hit-sezonu7
Fot. Mat.prasowe

Jeśli kwarantanna czegoś nas miała nauczyć, to z pewnością tego, że wygodne spodnie to podstawa. Uwielbiane przez wszystkich jeansy odeszły w zapomnienie, a większość z nas spędza home office wygodnym dresie. Trend na wygodne spodnie dresowe ma się dobrze, jednak znudzeni nieustannym noszeniem spodni do ćwiczeń, poszukujemy nowych trendów. Na dodatek już wkrótce przywitają nas naprawdę ciepłe, a następnie upalne dni, więc chodzenie w dresie z grubej bawełny nie będzie już dłużej przyjemne. Na ratunek przychodzi H&M - sklep, który w swojej ofercie jest przygotowany na każde okoliczności.

Trendy na wiosnę i lato 2020: Spodnie lniane joggery z H&M

Szwedzka sieciówka w tym sezonie proponuje swoim klientkom świetną alternatywę dla klasycznych dresów. W ofercie marki znajdziecie lniane joggery z wygodną elastyczna talią, które idealnie sprawdzą się w cieplejsze dni i nadadzą stylizacji modnego akcentu boho. W internetowym sklepie H&M znajdziecie aż 7 wersji kolorystycznych modelu, który aktualnie kupicie za 129,99 złotych. Niektóre kolory już zaczęły się wyprzedawać, dlatego przewidujemy, że sporo kobiet już zdecydowało się zamienić dresy na lniane joggery.

Lniane joggery, H&M, 129,99 zł

trendy-na-wiosne-i-lato-2020-te-spodnie-z-hm-to-hit-sezonu
Fot. Mat.prasowe

Trendy na wiosnę i lato 2020 to dziś przede wszystkim wygoda. Pracując i przebywając w domowej izolacji potrzebujemy mody funkcjonalnej, która pomoże nam przetrwać do końca epidemii. Lniane spodnie zapewnią Ci komfort, a naturalny materiał pozytywnie wpłynie na stan skóry. Len jest hipoalergiczny i antybakteryjny, nie powoduje uczuleń czy podrażnień. Nadaje się świetnie na lato, ponieważ nie przepuszcza szkodliwego promieniowania słonecznego UV, a jednocześnie dzięki przewiewności dopuszcza do skóry dopływ powietrza. Nie można pominąć też faktu, że len to materiał ekologiczny, biodegradowalny, który całkowicie się rozkłada i nadaje do recyklingu.  

Lniane joggery, H&M, 129,99 zł

trendy-na-wiosne-i-lato-2020-te-spodnie-z-hm-to-hit-sezonu2
Fot. Mat.prasowe

Lniane joggery, H&M, 129,99 zł

trendy-na-wiosne-i-lato-2020-te-spodnie-z-hm-to-hit-sezonu1
Fot. Mat.prasowe

Lniane joggery, H&M, 129,99 zł

trendy-na-wiosne-i-lato-2020-te-spodnie-z-hm-to-hit-sezonu4
Fot. Mat.prasowe

Lniane joggery, H&M, 129,99 zł

trendy-na-wiosne-i-lato-2020-te-spodnie-z-hm-to-hit-sezonu5
Fot. Mat.prasowe

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.