Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O tym się mówi!

Trendy 2021: Małgorzata Rozenek w zjawiskowym trenczu z sieciówki!

Jej zdjęcia podbijają Internet!

Aleksandra Frankowska 6 marca 2021 18:27
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan słynie z wyrafinowanego stylu i wyjątkowych stylizacji. Tym razem gwiazda pokazała zdjęcia w niezwykłym trenczu z sieciówki, który już niedługo trafi do sprzedaży. Kamelowy trencz z H&M z pewnością błyskawicznie zniknie z półek, ponieważ genialnie wpisuje się trendy wiosna-lato 2021! Ile kosztuje?

Małgorzata Rozenek-Majdan stworzyła własną markę modową Mrs. Drama

Kilka tygodni temu Małgorzata Rozenek-Majdan zaskoczyła wszystkich i oficjalnie ogłosiła powstanie swojej własnej marki modowej Mrs. Drama. Wszystkie projekty są szyte w Polsce przez lokalne szwalnie z wysokiej jakości materiałów. Ceny są dość wysokie, jednak Rozenek podkreśla unikalność rzeczy, a także uniwersalność - każda z nich do siebie pasuje.

Małgorzata Rozenek-Majdan w stylowym trenczy H&M

Perfekcyjna Pani Domu słynie z zamiłowania do najlepszych marek i drogich ubrań. Tym razem na swoim Instagramie pokazała się w wyjątkowej stylizacji, której główną część stanowi płaszcz z kolekcji H&M. Nie jest to jednak linia regularna, a projekt, który powstał we współpracy z irlandzką projektantką Simone Rocha. Autorka projektu została wyróżniona przez Harper’s Bazaar jako Najlepszy młody projektant. Na swoim koncie ma również nagrodę Projektantki roku British Fashion Awards.

Płaszcz, który wybrała Rozenek ma przepiękny kamelowy kolor i bufiaste rękawy. Uwagę zwracają liczne guziki, duży kołnierz oraz długość do kolan. Rozenek jest jedną z pierwszych osób na świecie, które mogły pokazać się w płaszczu, ponieważ nie trafił on jeszcze do sprzedaży. Oficjalnie będzie można nabyć go w H&M 11 marca, w cenie 699,99 zł! Będziecie polować na tę perełkę na sezon wiosna-lato 2021?

Małgorzata Rozenek Majdan, H&M Simona Rocha
Fot. Instagram

H&M Simone Rocha
Fot. H&M Simone Rocha

H&M Simone Rocha
Fot. H&M Simone Rocha

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…