Bottega Veneta
Fot. Instagram @newbottega/ mat.prasowe
VIVA! SHOPPING

Ta torebka to hit Instagrama! Wygląda jak Bottega Veneta, ale to Mango

Mają ją już wszystkie influencerki

Paulina Filipowicz 14 kwietnia 2020 16:29
Bottega Veneta
Fot. Instagram @newbottega/ mat.prasowe

Bottega Veneta to obecnie jedna z najbardziej popularnych marek luksusowych na rynku. Ich produkty noszą takie gwiazdy jak Hailey Bieber, Rihanna czy Rosie Huntington-Whiteley oraz polskie influencerki - Jessica Mercedes, Maffashion i Sara Boruc. Dom mody tworzy topowe akcesoria, które są obiektem pożądania każdej fashionistki. Jednym z najbardziej stylowych projektów Bottega Veneta w sezonie wiosna 2020 jest torebka The Chain Pouch. Nie musisz wydawać fortuny, by ją mieć - my znaleźliśmy identyczną w Mango!

Modna torebka z Mango jak od Bottega Veneta

Daniel Lee, kiedy przejął stery w Bottega Veneta i został dyrektorem kreatywnym marki, wylansował zupełnie nową estetykę. Zaproponował nonszalancki i szykowny minimalizm, który od razu skradł serca kobiet na całym świecie. To on wylansował największe trendy ostatnich sezonów, jak złote grube łańcuchy, klapki na obcasie z kwadratowym noskiem, pikowane i plecione skórzane torebki. Sprawił, że ubrania, a przede wszystkim dodatki z metką Bottega Veneta, są teraz najbardziej pożądane.

Jak to zwykle bywa w przypadku hitów sprzedaży marek luksusowych, popularne sieciówki zaczynają wzorować się na topowych projektach. Tak jest również w przypadku słynnej torebki The Pouch. Niektórzy porównują ją do poduszki, innym kojarzy się z pierogiem, ale wszyscy zgadzają się co do tego, że jest wyjątkowa. Jej wartość to 3,5 tysięcy dolarów! My odkryliśmy niemal identyczny model w Mango, gdzie dostępna jest w dwóch kolorach: jasnym brązowym i czarnym. Jej koszt to 159,90 złotych. Warto nie zwlekać z zakupem, ponieważ model od Bottega Veneta już jest wyprzedany. Podobnie szybko może zniknąć tańszy odpowiednik.  

Torebka pofałdowana na łańcuchu, Mango, 159,90 zł

mango jak bottega veneta
Fot. Mat.prasowe

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Runway magic 🤍 SS 20 details & atmosphere via @mffashion_com #NewBottega #DanielLee

Post udostępniony przez BOTTEGA VENETA by Daniel Lee (@newbottega)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.