Carrie Bradshaw
Fot. James Devaney/GC Images
O tym się mówi!

Szpilki od Manolo Blahnika i broszka z różą! Te dodatki Carrie Bradshaw założy ponownie!

Jakie dawne elementy garderoby pojawią się w Seksie w Wielkim Mieście?

Aleksandra Frankowska 27 lipca 2021 16:27
Carrie Bradshaw
Fot. James Devaney/GC Images

Niebieskie szpilki od Manolo Blahnika to już znak rozpoznawczy Carrie Bradshaw, głównej bohaterki Seksu w Wielkim Mieście. Wśród zdjęć z planu nowej serii And just like that, fani mogli spostrzec Sarah Jessicę Parker właśnie w nich! To nie tylko buty, to symbol pewnej epoki i miłości. Przypominamy, że to właśnie jednym z tych pantofelków Mr. Big oświadczył się Carrie w garderobie. Ikoniczny model to jednak nie jedyny dodatek, który ponownie pojawi się w scenach kultowego serialu. Styliści zadbali o to, aby fani Carrie dostrzegli także inne detale i przypomnieli sobie wyjątkowe sceny sprzed 20 lat!

Czytaj też: Ubierz się jak Sarah Jessica Parker na planie nowego sezonu Seksu w Wielkim Mieście!

Nie tylko szpilki od Manolo Blahnika

Z pewnością Manolo Blahnik po sukcesie Seksu w Wielkim Mieście nie mógł opędzić się od zamówień na charakterystyczny, niebieski, biżuteryjny model szpilek, które ukochała sobie główna bohaterka serialu. I chociaż powstały ich setki odcieni ze względu na ogromną popularność i zapotrzebowanie, to jednak ten kultowy niebieski pozostanie na zawsze świętym Graalem marki.

Dodatki Carrie Bradshaw
Fot. Materiały prasowe/Gotham/GC Images

Niebieska broszka w kształcie róży

Pierwszy raz tę broszkę mogliśmy dostrzec w trzecim odcinku drugiego sezonu Seksu w Wielkim Mieście. Wówczas Carrie randkowała ze znanym w Nowym Jorku politykiem. Tym razem broszka ponownie wróciła do łask, dodając szyku mlecznej marynarce i idealnie komponując się ze wspomnianymi wcześniej kobaltowymi Blahnikami.

Dodatki Carrie Bradshaw
Fot. Materiały prasowe/Gotham/GC Images

Nabijany ćwiekami pas Streets Ahead

Zobacz też: Jest pierwsze zdjęcie z planu nowego „Seksu w wielkim mieście”!

Do łask powrócił również nabijany ćwiekami, ponadczasowy pas od Streets Ahead. Tym razem w zestawieniu z sukienką od Caroliny Herrery w odcieniu fuksji. Ten sam Carrie miała na sobie w połączeniu z różową mini, również od Herrery w pierwszym filmie Seks w Wielkim Mieście. W drugim zaś, kiedy biegła oglądać niesamowity penthouse, który planowała kupić z Mr. Bigiem, połączyła go z zieloną sukienką w kwiaty niczym z lat 50.

Dodatki Carrie Bradshaw
Fot. Materiały prasowe/James Devaney/GC Images

Skradziona Fendi Baguette odnaleziona!?

Wisienką na torcie będzie Fendi Baguette z cekinów w odcieniu fioletu, którą w trzecim sezonie serialu ukradziono Carrie na ulicy! W nowym sezonie ponownie wraca do łask – czyżby w ciągu 20 lat wydarzyło się coś, co pozwoliło ją odzyskać? 

Dodatki Carrie Bradshaw
Fot. Materiały prasowe/Jose Perez/Bauer-Griffin/GC Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?