Zobaczcie, jak wyglądali!

Sabina Zięba 22 lutego 2018 21:30

W czwartkowy wieczór 22 lutego odbyła się wiosenna ramówka Telewizji Polskiej. Stacja zaprezentowała nowości programowe oraz niespodzianki dla widzów, a także zapewniła, że na antenie zobaczymy również dobrze znane seriale i formaty. Prezes Jacek Kurski powiedział: „Jesteśmy telewizją publiczną, polską, mamy obowiązki polskie. Cieszę się, że ta ramówka będzie taka wszechstronna, uniwersalna i zróżnicowana”.

Na imprezie pojawiło się wiele największych gwiazd stacji, m. in. Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Mikołaj Roznerski czy Anna Popek. Zobaczcie, jak wyglądali!

1/14
Copyright @East News
1/14

Mikołaj Roznerski postawił na całkowitą czerń. Taki wybór zawsze się sprawdza!

2/14
Copyright @East News
2/14

Anna Popek wybrała biały luźny kobiecy garnitur marki LeBRAND, do którego dobrała torebkę Sabriny Pilewicz. Myślimy jednak, że inne buty spisałyby się lepiej, niż letnie sandałki Isabel Marant...

3/14
Copyright @East News
3/14

Weronika Książkiewicz była jedną z najlepiej ubranych kobiet na ramówce. Stonowane kolory w odcieniach szarości i fioletów ładnie ze sobą współgrały.

4/14
Copyright @East News
4/14

Antek Królikowski na ramówce pojawił się ze swoją dziewczyną Julią Wieniawą, gwiazdą serialu „Rodzinka.pl”. Młoda aktorka zdecydowała się na odważne połączenie faktur i barw i nie pozostała niezauważona. Jednak czy taki zestaw zachwyca?

5/14
Copyright @East News
5/14

Monika Zamachowska często decyduje się na pudrowy róż, w którym jest jej do twarzy. Jednak ta stylizacja nie do końca nas przekonuje...

6/14
Copyright @East News
6/14

Małgorzata Kożuchowska jak zwykle olśniewała! Zdecydowanie można ją nazwać najlepiej ubraną osobą na ramówce. Na ściance pozowała u boku Tomasza Karolaka, który postawił na czerń.

7/14
Copyright @East News
7/14

Połączenie lekkiej, koronkowej sukienki z zamszowymi kozakami nie było dobrym wyborem Magdaleny Ogórek...

8/14
Copyright @East News
8/14

Joanna Racewicz wybrała obszerną sukienkę w stylu boho, która momentalnie wprowadza nas w wiosenny klimat. Jednak czy nie byłaby lepsza na mniej zobowiązujących okazjach?

9/14
Copyright @East News
9/14

Joanna Kulig zaprezentowała casualowy zestaw. Jeansy można byłoby zamienić na czarne spodnie i od razu byłoby lepiej!

10/14
Copyright @East News
10/14

Tomasz Oświeciński usiłował połączyć styl sportowy z elegancją. Jednak czy się udało?

11/14
Copyright @East News
11/14

Maja Bohosiewicz będzie w tym sezonie gwiazdą nowego serialu TVP Za marzenia. Postawiła na pudrowo różowy look i połączyła elegancki kobiecy garnitur... ze sportową bluzą!

12/14
Copyright @East News
12/14

Ada Fijał jak zwykle postawiła na oryginalność. Jej szalony zestaw, w którym główną rolę odgrywały krwistoczerwone spodnie Dramat Europe, wzbudzał wiele komentarzy.

13/14
Copyright @East News
13/14

Kaja Paschalska tym razem zachwycała w bieli. Lepiej byłoby jednak zapiąć marynarkę i delikatnie zakryć kusy top...

14/14
Copyright @East News
14/14

Radosław Pazura tym razem postawił na mocny, radosny kolor i... znakomicie! Bo po co się smucić, gdy wkrótce wiosna? :)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.