Zobaczcie, kto się pojawił

Sabina Zięba 3 grudnia 2018 13:30

Mówi się, że była to jedna z najważniejszych premier tego roku. W niedzielę 2 grudnia w warszawskim Teatrze Wielkim zgromadzeni goście mogli obejrzeć operę „Król Roger” w reżyserii Mariusza Trelińskiego. W wywiadzie dla TVN24 sam powiedział: „To dzieło uważam nie tylko za największą polską operę, którą kiedykolwiek napisano, ale także za jedno z kilku najważniejszych dzieł XX wieku”. Wiadomo również, że choć Treliński realizuje ten projekt po raz czwarty, to ciągle jest dla niego „tajemnicą i opowieścią magiczną”. 

Tak intrygująca opera opowiadająca o odnajdywaniu siebie przyciągnęła wiele znanych twarzy. Na premierze pojawiła się Monika Olejnik z partnerem, Edyta Herbuś czy Katarzyna Warnke. Zobaczcie, jak wyglądali!  

1/6
Copyright @Agnieszka Sniezko/East News
1/6

Joanna Horodyńska wybrała jednocześnie nowoczesny i elegancki zestaw. Całość ożywia torebka w mocnym kolorze. Strzał w 10!

2/6
Copyright @Agnieszka Sniezko/East News
2/6

Edyta Herbuś wyglądała niezwykle wytwornie w total białym looku. 

3/6
Copyright @Agnieszka Sniezko/East News
3/6

Monika Olejnik jak zwykle zaprezentowała zaskakującą stylizację. Połączenie koronki, grochów i granatowej woalki może wydawać się kontrowersyjne, lecz dziennikarka zawsze stawia na oryginalność.

4/6
Copyright @Agnieszka Sniezko/East News
4/6

Katarzyna Warnke zachwycała w kreacji w pięknym, ziemistym kolorze. Dobry wybór!

5/6
Copyright @Agnieszka Sniezko/East News
5/6

Katarzyna Kolenda-Zaleska wybrała bezpieczną czerń, a na szczególną uwagę zasługują piękne pantofle Gucci. Szkoda tylko, że satynowy pas delikatnie zaburza proporcje sylwetki.

6/6
Copyright @Agnieszka Sniezko/East News
6/6

Zarówno Dorota Goldpoint, jak i Grażyna Szapołowska postawiły na modne w tym sezonie futerka, jednak mamy wrażenie, że to aktorki nie jest sztuczne... Mimo tego zostały w poprawny sposób zestawione z innymi elementami stylizacji.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.