Zobaczcie, kto się pojawił

Sabina Zięba 3 grudnia 2018 13:30

Mówi się, że była to jedna z najważniejszych premier tego roku. W niedzielę 2 grudnia w warszawskim Teatrze Wielkim zgromadzeni goście mogli obejrzeć operę „Król Roger” w reżyserii Mariusza Trelińskiego. W wywiadzie dla TVN24 sam powiedział: „To dzieło uważam nie tylko za największą polską operę, którą kiedykolwiek napisano, ale także za jedno z kilku najważniejszych dzieł XX wieku”. Wiadomo również, że choć Treliński realizuje ten projekt po raz czwarty, to ciągle jest dla niego „tajemnicą i opowieścią magiczną”. 

Tak intrygująca opera opowiadająca o odnajdywaniu siebie przyciągnęła wiele znanych twarzy. Na premierze pojawiła się Monika Olejnik z partnerem, Edyta Herbuś czy Katarzyna Warnke. Zobaczcie, jak wyglądali!  

1/6
Copyright @Agnieszka Sniezko/East News
1/6

Joanna Horodyńska wybrała jednocześnie nowoczesny i elegancki zestaw. Całość ożywia torebka w mocnym kolorze. Strzał w 10!

2/6
Copyright @Agnieszka Sniezko/East News
2/6

Edyta Herbuś wyglądała niezwykle wytwornie w total białym looku. 

3/6
Copyright @Agnieszka Sniezko/East News
3/6

Monika Olejnik jak zwykle zaprezentowała zaskakującą stylizację. Połączenie koronki, grochów i granatowej woalki może wydawać się kontrowersyjne, lecz dziennikarka zawsze stawia na oryginalność.

4/6
Copyright @Agnieszka Sniezko/East News
4/6

Katarzyna Warnke zachwycała w kreacji w pięknym, ziemistym kolorze. Dobry wybór!

5/6
Copyright @Agnieszka Sniezko/East News
5/6

Katarzyna Kolenda-Zaleska wybrała bezpieczną czerń, a na szczególną uwagę zasługują piękne pantofle Gucci. Szkoda tylko, że satynowy pas delikatnie zaburza proporcje sylwetki.

6/6
Copyright @Agnieszka Sniezko/East News
6/6

Zarówno Dorota Goldpoint, jak i Grażyna Szapołowska postawiły na modne w tym sezonie futerka, jednak mamy wrażenie, że to aktorki nie jest sztuczne... Mimo tego zostały w poprawny sposób zestawione z innymi elementami stylizacji.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…