ccc
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Zmień status swoich korzyści. Kupuj, awansuj i zyskuj w Klubie CCC

Klubowicze zyskują więcej!

Artykuł sponsorowany 17 października 2021 16:24
ccc
Fot. materiały prasowe

Korzystaj z aplikacji CCC, rejestruj swoje zakupy i zmień status Klubowicza. Zyskuj atrakcyjne rabaty i ciesz się z wyjątkowych benefitów zarezerwowanych wyłącznie dla Klubowiczów Gold i Silver.

Klub CCC to wyjątkowa platforma dla miłośników zakupów i aktualnych trendów. Odnajdziesz tutaj dodatkowe rabaty i promocje, będziesz śledzić najnowsze kolekcje, zaczerpniesz modowych inspiracji oraz uzyskasz zaproszenia na wyjątkowe eventy.  Zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klientów, CCC przygotowuje dedykowane treści, akcje rabatowe oraz specjalne wydarzenia zarezerwowane tylko dla swoich Klubowiczów.

Klub CCC gwarantuje użytkownikom wyjątkowe możliwości i niesamowity komfort zakupów - brak fizycznej karty klubowicza, darmowe dostawy i zwroty bez paragonu do 120 dni  oraz dodatkowe korzyści i rabaty. Jak to działa? Ty kupujesz w sklepach CCC i na CCC.eu, a my rejestrujemy Twoje zakupy. Każde zakupy przybliżają Cię do dodatkowych benefitów w klubie CCC.

Zakupione produkty i wydane kwoty rejestrowane są wirtualne, za pośrednictwem aplikacji mobilnej, która dostępna jest na systemy Android (Google Play) i iOS (AppStore). Dostęp do klubu CCC można uzyskać również przez stronę internetową ccc.eu.

Kupuj, awansuj i zyskuj dodatkowe rabaty

Klub CCC oferuje coraz więcej korzyści. Wśród atrakcyjnych ofert znajdują się specjalne zniżki i rabaty na obuwie i akcesoria marek należących do CCC, w tym Gino Rossi i Sprandi. Oprócz promocji na produkty CCC, Klubowicze zyskują również do kilkuset złotych rabatu u partnerów CCC. Wśród nich znaleźli się Apart, H&M, Douglas, Elektrolux, Modivo, Vogue Polska, The Body Shop, Lirene, L'Oréal Paris, Costa Cafe, Bath & Body Works, Neonail, Citi Handlowy, BP, X-Kom, Beat Studio, KFC, X-Box Game Pass, Microsoft 365, czy Canal + Online.

ccc
Fot. materiały prasowe

W zależności od sumy zakupów, Klubowiczom nadawane są odpowiednie statusy: Standard, Silver i Gold. Każdy status Klubowicza oznacza dostęp do dodatkowych rabatów i korzyści. To od Ciebie zależy, który ze statusów osiągniesz i jakie rabaty i oferty otrzymasz.

Każdy z Klubowiczów rozpoczyna swoją przygodę w Klubie CCC ze statusem Standard. W zależności od swoich wydatków w salonach CCC i na CCC.eu ma możliwość zmienić swój status na Silver lub Gold, a co za tym idzie, uzyskać dodatkowe bonusy i korzyści.

Klubowicze o statusie Silver zyskują dostęp do wyjątkowych promocji i rabatów oferowanych przez Partnerów CCC. Specjalne kupony rabatowe to oszczędność do kilkuset złotych na zakupach i usługach. Status ten uprawnia również do otrzymania prezentu urodzinowego oraz do 60-dniowego okresu zwrotu zakupów bez okazania paragonu. Klubowicze Silver otrzymują również pierwszeństwo zakupu dedykowanych kolekcji, jednorazowy rabat w wysokości 20% oraz darmową dostawę na zakupy online powyżej 59 zł.

Dla Klubowiczów o statusie Gold, CCC przygotowało dedykowaną infolinię VIP oraz pierwszeństwo zakupu dedykowanych kolekcji. Klubowicze Gold zyskują również dodatkowe rabaty na produkty i usługi Partnerów, prezent na urodziny oraz 30% rabatu na zakupy raz w roku. Status Gold oznacza również zwroty do 120 dni bez paragonu  i aż 5 darmowych dostaw w roku. Dodatkowo, Klubowicze Gold będą zapraszani na specjalne wydarzenia.

Materiał powstał z udziałem marki CCC

TAGI #CCC

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.