mirror-yourself-ccc
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Mirror Yourself – wyjątkowe eventy Klubu CCC

Na miejscu czekały porady stylizacyjne, konkursy, prezenty oraz najlepsza, modowa atmosfera!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 4 listopada 2021 13:43
mirror-yourself-ccc
Fot. materiały prasowe

Pod hasłem „Mirror Yourself” CCC zorganizowało eventy dla Klubowiczów o statusach Gold i Silver. Wydarzenia odbyły się w największych miastach Polski: Krakowie, Poznaniu, Warszawie oraz we Wrocławiu. Na miejscu czekały porady stylizacyjne, konkursy, prezenty oraz najlepsza, modowa atmosfera!

Klub CCC to miejsce najlepszych zakupów, korzyści oraz inspirujących spotkań. Klubowiczów CCC, którzy uzyskali statusy Gold i Silver, marka zaprosiła na eventy modowe pod hasłem „Mirror Yourself”.

mirror-yourself-ccc
Fot. materiały prasowe

Spotkania odbyły się w salonach CCC w Krakowie (Galeria Kazimierz), w Poznaniu (Galeria Posnania), w Warszawie (Galeria Mokotów) oraz we Wrocławiu (Galeria Wroclavia).

Eventy „Mirror Yourself” spotkały się z dużym zainteresowaniem – wzięło w nich udział ponad 400 Klubowiczów Gold i Silver wraz z osobami towarzyszącymi, na wszystkich czekała moc dodatkowych atrakcji. Oprócz inspirujących zakupów ze stylistkami, w specjalnej strefie beauty, przygotowanej wspólnie z marką Douglas, można było zasięgnąć urodowych porad oraz dobrać pomadkę odpowiednią do rodzaju karnacji. Klubowicze zostali obdarowani spersonalizowanymi gadżetami: card holderami od Gino Rossi oraz srebrnymi grawerowanymi lusterkami. Wyjątkowe momenty można było uwiecznić w foto budce.

mirror-yourself-ccc
Fot. materiały prasowe

Wydarzenia poprowadziła Joanna Horodyńska, która również wcieliła się w najlepszą modową doradczynię. Gościniami specjalnymi były influencerki - Pola Strycharczyk (@fashionisherpassion71) oraz Kinga Litwińczuk (@styleon_bykinga), które również wspierały zaproszonych gości w zakupach oraz służyły modowymi poradami.

Na zgromadzonych gości czekały również specjalne konkursy, w których do wygrania były vouchery na zakupy oraz voucher na zakup rocznego zapasu butów z CCC!

Partnerami akcji zostali Douglas, Vogue Polska, Lirene, Costa Coffee.

Materiał powstał z udziałem marki CCC

TAGI #CCC

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.