Kolekcja Retro Your Own Way Gino Rossi
Fot. mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Kapsułowa kolekcja Retro Your Own Way Gino Rossi

Ikony stylu w projektach Gino Rossi.

Artykuł sponsorowany 14 czerwca 2021 08:07
Kolekcja Retro Your Own Way Gino Rossi
Fot. mat. prasowe

W kolekcji Retro Your Own Way Gino Rossi znajdziemy sneakersy w pięciu wersjach kolorystycznych i dwa modele torebek w różnych rozmiarach. W kampanii wystąpiły supermodelki Ewa Witkowska i Kasia Struss oraz ikony stylu Joanna Horodyńska i Olivia Kijo. Kolekcja obejmuje buty (czarne, białe ze wstawkami off-white, ciemnozielone z białym logo, brązowe, czarno-brązowe z białym logo) oraz torebki w dwóch rozmiarach, dostępne w odcieniach czerni i off-white.

Kolekcja Retro Your Own Way Gino Rossi
Fot. mat. prasowe

Klasyczny fason sneakersów z zaokrąglonym noskiem nawiązuje do butów golfowych albo tenisowych, podobnie jak torba typu jamnik, o wydłużonym kształcie, która kojarzy się z akcesorium sportowców. Z połączenia inspiracji stylem vintage, który święci triumfy w sezonie wiosna-lato 2021, i sportowego sznytu powstała supermodna kombinacja w klimacie lat 70.

Kolekcja Retro Your Own Way Gino Rossi
Fot. mat. prasowe

Kampania ze zdjęciami duetu Tatiana i Karol powstała w centrum Warszawy. Jej gwiazdami są cztery ikony stylu: supermodelki dwóch różnych pokoleń – Ewa Witkowska i Kasia Struss, a także jedna z najbardziej wyrazistych stylistek w Polsce, Joanna Horodyńska, oraz Olivia Kijo, influencerka znana z minimalistycznego stylu.

Kolekcja Retro Your Own Way Gino Rossi
Fot. mat. prasowe

Każda z nich uniwersalne dodatki z kolekcji Retro Your Own Way nosi zupełnie inaczej, udowadniając, że pasują do wszystkiego. Ewa Witkowska wybrała do sneakersów i torebki jasny garnitur, Kasia Struss skórzaną spódnicę i białą koszulę, Joanna Horodyńska charakterystyczne dla siebie mocne kolory i przeskalowane fasony, a Olivia Kijo supermodne szerokie spodnie i trencz.

Kolekcja kapsułowa jest dostępna w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji CCC.

Zdjęcia: Tatiana i Karol
Modelki: Kasia Struss, Joanna Horodyńska, Ewa Witkowska, Olivia Kijo
Makijaż: Wilson
Włosy: Michał Bielecki
Scenografia: Ewa Iwańczuk
Produkcja: Magdalena Opacka, Ewa Kwiatkowska / Move-Picture

Materiał powstał z udziałem sieci CCC.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.