Kolekcja Retro Your Own Way Gino Rossi
Fot. mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Kapsułowa kolekcja Retro Your Own Way Gino Rossi

Ikony stylu w projektach Gino Rossi.

Artykuł sponsorowany 14 czerwca 2021 08:07
Kolekcja Retro Your Own Way Gino Rossi
Fot. mat. prasowe

W kolekcji Retro Your Own Way Gino Rossi znajdziemy sneakersy w pięciu wersjach kolorystycznych i dwa modele torebek w różnych rozmiarach. W kampanii wystąpiły supermodelki Ewa Witkowska i Kasia Struss oraz ikony stylu Joanna Horodyńska i Olivia Kijo. Kolekcja obejmuje buty (czarne, białe ze wstawkami off-white, ciemnozielone z białym logo, brązowe, czarno-brązowe z białym logo) oraz torebki w dwóch rozmiarach, dostępne w odcieniach czerni i off-white.

Kolekcja Retro Your Own Way Gino Rossi
Fot. mat. prasowe

Klasyczny fason sneakersów z zaokrąglonym noskiem nawiązuje do butów golfowych albo tenisowych, podobnie jak torba typu jamnik, o wydłużonym kształcie, która kojarzy się z akcesorium sportowców. Z połączenia inspiracji stylem vintage, który święci triumfy w sezonie wiosna-lato 2021, i sportowego sznytu powstała supermodna kombinacja w klimacie lat 70.

Kolekcja Retro Your Own Way Gino Rossi
Fot. mat. prasowe

Kampania ze zdjęciami duetu Tatiana i Karol powstała w centrum Warszawy. Jej gwiazdami są cztery ikony stylu: supermodelki dwóch różnych pokoleń – Ewa Witkowska i Kasia Struss, a także jedna z najbardziej wyrazistych stylistek w Polsce, Joanna Horodyńska, oraz Olivia Kijo, influencerka znana z minimalistycznego stylu.

Kolekcja Retro Your Own Way Gino Rossi
Fot. mat. prasowe

Każda z nich uniwersalne dodatki z kolekcji Retro Your Own Way nosi zupełnie inaczej, udowadniając, że pasują do wszystkiego. Ewa Witkowska wybrała do sneakersów i torebki jasny garnitur, Kasia Struss skórzaną spódnicę i białą koszulę, Joanna Horodyńska charakterystyczne dla siebie mocne kolory i przeskalowane fasony, a Olivia Kijo supermodne szerokie spodnie i trencz.

Kolekcja kapsułowa jest dostępna w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji CCC.

Zdjęcia: Tatiana i Karol
Modelki: Kasia Struss, Joanna Horodyńska, Ewa Witkowska, Olivia Kijo
Makijaż: Wilson
Włosy: Michał Bielecki
Scenografia: Ewa Iwańczuk
Produkcja: Magdalena Opacka, Ewa Kwiatkowska / Move-Picture

Materiał powstał z udziałem sieci CCC.

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.