Poznaj ambasadorów do Klubu CCC - Cocomo
Fot. mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Dołącz do Klubu CCC i poznaj jego ambasadorów

Od świata sztuki, przez muzykę, po modę.

Artykuł sponsorowany 24 marca 2021 07:25
Poznaj ambasadorów do Klubu CCC - Cocomo
Fot. mat. prasowe

Z okazji premiery nowej kampani i kolekcji marki Sprandi, która utrzymana jest w stylu lat 90., marka stworzyła wyjątkową akcję, dedykowaną specjalnie klubowiczom CCC.

Wynikiem tego są ekskluzywne materiały wideo, w dwóch odsłonach, przedstawiające ambasadorów Klubu CCC, którzy na wszystkich filmach mają na sobie buty Sprandi. Bohaterów po raz pierwszy można poznać w krótkim wywiadzie, który przybliża ich działalność, cechy charakteru i pasje. Formuła pozwala w autentyczny i naturalny sposób pokazać ich osobowość i styl bycia. Drugi materiał ma za zadanie ukazać ich w środowisku naturalnym, codziennym, by z bliska przybliżyć ich zainteresowania, talenty i charakter.

Wśród nich znaleźli się muzycy, jak Kuba Karaś (@ipnops) i Mattia Rosiński z zespołu BeMy (@mattia_rosinski), fotografowie, Łukasz Dziewic (@lukaszdziewicz) i (zajmujący się także filmem) Marcin Ziółko (@ziolkox). Ambasadorami zostali także artystka, Kasia Śledź (@coc0m0), tancerz Mateusz Gil (@Peakieboy), nauczycielka jogi i medytacji, Basia Tworek (@basiatworek_ninjayogi), dyrektorka działu mody polskiej edycji magazynu "Vogue", Karolina Gruszecka (@karlagruszecka), makijażysta Wilson (@wilsonwillofficial) i model, Janek Marek (@yanekmarek).

Poznaj ambasadorów do Klubu CCC - Kuba Karaś
Fot. mat. prasowe

Dedykowane klubowi CCC współprace znaleźć można w aplikacji marki. Zaplanowano m.in. specjalne, eksperckie artykuły, które uczestnicy stworzą w nawiązaniu do najnowszej kolekcji Sprandi. Każdy z teksów będzie miał na uwadze ich indywidualne potrzeby, styl, pasje i zainteresowania. Dodatkowo, każdy z ambasadorów wybierze swoje ulubione modele butów Sprandi, które później zostaną wyselekcjonowane i odpowiednio oznaczone w aplikacji marki.

Kampania najnowszej kolekcji marki Sprandi, podobnie jak ukazane w niej projekty, utrzymana jest w stylu lat 90. – jest klimatyczna, dynamiczna i pełna pozytywnej energii. Złapani w ruchu modele, rowery i vintage samochody tworzą wyjątkowy nastrój, który przenosi w czasie i inspiruje. Sportowe buty Sprandi doskonale pasują do osób prezentujących różny styl, zawód i pasje. Świetnie sprawdzają się w życiu codziennym jako uzupełnienie różnorodnych stylizacji.

Buty Sprandi w Klubie CCC
Fot. mat. prasowe

Oprócz interesujących treści, w Klubie CCC czekają na Was atrakcyjne rabaty i oferty przygotowane we współpracy z ciekawymi partnerami. Dołącz do Klubu CCC na ccc.eu lub w aplikacji marki i bądź na bieżąco!

Ambasadorzy Klubu CCC

Basia Tworek (@basiatworek_ninjayogi)

Janek Marek (@yanekmarek)

Kasia Śledź (@coc0m0)

Łukasz Dziewic (@lukaszdziewicz)

Marcin Ziółko (@ziolkox)

Mattia Rosiński (@mattia_rosinski)

Mateusz Gil (@Peakieboy)

Wilson (@wilsonwillofficial)

Karla Gruszecka (@karlagruszecka)

Materiał powstał z udziałem sieci CCC.

TAGI #CCC

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…