Fot. Instagram
ZE SWIATA MODY

Chiara Ferragni otwiera w Europie swój pierwszy butik! Co w nim znajdziemy?

Sabina Zięba 25 lipca 2017 14:30
Fot. Instagram

Chiara Ferragni to jedna z najpopularniejszych i najbogatszych blogerek na świecie. Na Instagramie śledzi ją ponad 10 milionów fanów! Znana z zaskakujących projektów 30-letnia Włoszka, twórczyni The Blonde Salad, w 2013 roku założyła własną markę modową. Teraz zdecydowała się na krok milowy w strategii biznesowej swojej firmy...

Polecamy też: Zobacz najnowszą kampanię Armani Exchange z Carą Delevingne i Martinem Garrixem!

Europejski butik Chiary Ferragni

Blogerka postanowiła otworzyć własne butiki! Pierwszy salon Chiara Ferragni Collection powstał miesiąc temu w Szanghaiu. Teraz, w środę, 26 lipca, ta była studentka prawa otwiera w Mediolanie swój pierwszy w Europie tradycyjny sklep stacjonarny! Znajdziemy w nim ekskluzywną kolekcję kapsułową marki. Dyrektor wykonawcza firmy, Andrea Lorini, podkreśla: "Chcemy rozwijać brand i docierać z nim wszędzie, gdzie się da", mając na myśli fakt, że do końca 2019 roku w samych Chinach ma powstać... 14 takich butików! Kolejne mają również zostać otwarte w Europie, Ameryce Północnej oraz na Bliskim Wschodzie.

Polecamy też: Zobacz niesamowitą kolekcję Adidasa! Dlaczego wyprzedała się w kilka minut?

Dotychczas blogerka prowadziła jedynie tymczasowe punkty sprzedaży typu pop-up store, jednak stwierdziła, że niezbędne są stałe miejsca: "Moje kolekcje można znaleźć w bardzo wielu lokalizacjach na całym świecie, a także online, ale zależało mi na tym, aby ludzie mogli rzeczywiście wejść do mojego świata. Taki jest koncept salonów Chiara Ferragni Collection; klienci mogą odwiedzić mnie fizycznie".

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.