Sprandi
Fot. mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Aniołek Victoria’s Secret Taylor Hill w kampanii Sprandi inspirowanej latami 90.

Następczyni Cindy Crawford, doskonale wpisuje się w beztroski klimat ostatniej dekady XX wieku. 

Artykuł sponsorowany 6 września 2021 09:24
Sprandi
Fot. mat. prasowe

Amerykanka Taylor Hill, następczyni Cindy Crawford, z błękitnymi oczami, hollywoodzkim uśmiechem i posągową sylwetką doskonale wpisuje się w beztroski klimat ostatniej dekady XX wieku. 

Top modelka, ikona stylu i influencerka (prawie 17 mln fanów na Instagramie) jest stałą bywalczynią canneńskiego czerwonego dywanu, należy do grona Aniołków Victoria’s Secret i występuje na okładkach międzynarodowych edycji „Vogue’a”. Od lat zajmuje wysokie miejsce w prestiżowym rankingu models.com. Teraz została twarzą najnowszej kampanii Sprandi. Utrzymana w nostalgicznym klimacie lat 90., nawiązuje do kultowej reklamy z udziałem Cindy Crawford. Hill w filmie reklamowym nosi ubrania i dodatki Sprandi, które pokochała też poza planem. Na profilu supermodelki na Instagramie można już znaleźć zdjęcia w sportowych stylizacjach rodem z kampanii. 

Taylor Hill w kampanii Sprandi
Fot. mat. prasowe

W filmie towarzyszy jej przystojniak Matthew Noszka. Aktor (na ekranie można go było oglądać, m.in. w netfliksowej komedii romantycznej „W śnieżną noc”), model i sportowiec polskiego pochodzenia, tak jak jego partnerka z planu, ucieleśnia ideał lat 90. XX wieku. Postawny, wysportowany, z zawadiackim uśmiechem, z powodzeniem mógłby zagrać w jednym z przebojowych seriali dla nastolatków, choćby w „Beverly Hills 90210”. 

Taylor Hill w kampanii Sprandi
Fot. mat. prasowe

Noszka ma już na koncie kampanie Calvina Kleina, Moncler i Versace. Nie ogranicza się jednak do pracy w modzie. Jako fan sportu stworzył autorską aplikację promującą aktywność fizyczną. Prezentuje w niej sprawdzone zestawy ćwiczeń, zdradza szczegóły swojej diety i pozwala użytkownikowi śledzić postępy. Jego pasją są także wyścigi. W Los Angeles założył drużynę 412Motorsport Racing. W życiu prywatnym znalazł szczęście u boku aktorki Inann Sarkis, którą można oglądać w filmach z serii „After”. Razem wychowują kilkumiesięczną córkę. Rodzina Noszki pochodzi z Polski – jego pradziadek Józef przypłynął do Nowego Jorku z Europy na początku XX wieku. Dziadek Stanley był utytułowanym koszykarzem, tak jak Matthew, który należał do szkolnej drużyny. 

Taylor Hill w kampanii Sprandi
Fot. mat. prasowe

Kolekcja Sprandi jest już dostępna w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji.

Zdjęcia i reżyseria: Charlotte Wales
Modele i modelki: Taylor Hill (@taylor_hill), Matthew Noszka (@matthew_noszka), Marie Teissoniere (@marie_teissonniere), Florence Clapcott (@florence_clapcott), Mehdi Douache (@mehdidouache), Alva Claire (@alvaclaire), Timothe Denakpo, Karlotta Henke , Stefan Diepenbrock 
Stylistka: Claudia Sinclair
Scenografia: Alexander Bock
Makijaż: Vanessa Bellini
Włosy: Christian Eberhard
Muzyka: Andrew McDonnell
Tekst piosenki: Liz Armstrong
Marketing Director: Katarzyna Krawczyk / CCC
Art Director: Maria Mastalerz / CCC
Produkcja: Bartosz Majkowski / CCC
Dom produkcyjny: Visual Crafters

Materiał powstał z udziałem marki CCC

TAGI #CCC

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…